Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:22




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 527 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Mam prośbę / problem! 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Mam prośbę / problem!
Pytanie do oponiarzy :mryellow: Czy mając felgę 15 cali ze szpilkami 4 X 100 6,5 cala i ET 49 z oponą 195/65 R15 wejdzie mi felga o tych samych parametrach tylko ET35 ? Chodzi czy opona jakoś będzie inaczej naciągnięta czy jak ? :)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 18.06.2012, 20:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 93
Post Re: Mam prośbę / problem!
Co to za urządzenie na filmiku?

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ReYkCrKOQU


Pon, 18.06.2012, 22:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: Mam prośbę / problem!
Kobi napisał(a):
Pytanie do oponiarzy :mryellow: Czy mając felgę 15 cali ze szpilkami 4 X 100 6,5 cala i ET 49 z oponą 195/65 R15 wejdzie mi felga o tych samych parametrach tylko ET35 ? Chodzi czy opona jakoś będzie inaczej naciągnięta czy jak ? :)


Opona będzie tak samo naciągnięta, tylko przy tym ET koło będzie po prostu bardziej wystawać na zewnątrz :)


Pon, 18.06.2012, 22:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7381
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Mam prośbę / problem!
Dexteros napisał(a):

Wyrzynarka (narzędzie stolarskie) :arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyrzynarka

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Wto, 19.06.2012, 1:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: Mam prośbę / problem!
taki problem z laptopem mam. Otóż podczas grania na nim przez chwilę wszystko działa super świetnie ale np. w Fifie pierwsza połowa działa miodnie ale druga już tnie tak że nawet dźwięk przycina. To samo jest np. z Colinem 2005. Dwa Oesy zrobię a potem zacina tak że odechciewa się żyć. Co może być problemem? Laptop to Asus K53SV. Dodam że zaczęło się to dziać dopiero kilka dni temu. Wcześniej wszystko działało zaje***cie

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Wto, 19.06.2012, 14:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Mam prośbę / problem!
Może się przemęcza ? Spróbuj wyczyścić wentylatorek i zapewnić mu chłodzenie od dołu :wink:


Wto, 19.06.2012, 15:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: Mam prośbę / problem!
No właśnie problem w tym że cały już był rozkręcony i przejechany odkurzaczem a od dołu dmucha w niego podkładka ;)

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Wto, 19.06.2012, 15:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Mam prośbę / problem!
Nie narzekaj, mój się ostatnio na Heroesach III zaczyna przycinać :P

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Wto, 19.06.2012, 16:05
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Mam prośbę / problem!
gibki8 napisał(a):
No właśnie problem w tym że cały już był rozkręcony i przejechany odkurzaczem a od dołu dmucha w niego podkładka ;)


Jak się grzeje, to taka podkładka cudów nie daje niestety.

Zainstaluj jakiś program monitorujący temperatury i sprawdź, czy w stosunku do początku grania po tym kwadransie czy pół godziny za bardzo temperatura nie idzie w górę.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 19.06.2012, 17:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Mam prośbę / problem!
Nie sądzę, żeby to chłodzenie. Nie mam żadnej podkładki, używam tylko półki i owszem, bucha jak z pieca, ale zawsze daje radę przez parę godzin. 2 razy miałem problem z ekstremalnie przegrzanym zasilaczem i wyłączeniem się, ale po ostudzeniu było ok.
W Twoim przypadku problem albo z systemem/wirusem lub poszło coś w hardware :/


Wto, 19.06.2012, 23:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: Mam prośbę / problem!
Przeczyść system np Ccleanerem. Może jakieś śmieci ci po pewnym czasie zaczynają śmiecić kompa. Miałem podobnie to najpierw odkurzaczem i dobre chłodzenie a potem tym programem i zaczęło śmigać normalnie.

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Pią, 22.06.2012, 15:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Mam prośbę / problem!
Pytanie do tych co mają firmę lub pracują gdzieś w biurze. Jaką tanią (i z tanimi zamiennikami tonerów) laserową kopiarkę polecacie? Wiem że brothery są tanie i tanie w utrzymaniu, i tutaj kończy się cała moja wiedza na temat laserowych drukarek, dodatkowo jakoś namierzyć konkretów w necie nie mogę.....

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Nie, 24.06.2012, 16:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Mam prośbę / problem!
Z mojego doświadczenia wynika, że im starsza i bardziej dziadowsko wyglądająca drukarka tym jest szybsza i bardziej pancerna. Nasi informatycy uruchomili jakieś 3 starocie i obsługuje to ok 20 osobowe biuro bez problemu.

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Nie, 24.06.2012, 23:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Mam prośbę / problem!
no proste że im starsze tym lepsze (bo produkowane w większych procesach technologicznych, więc i wszystko jest grubsze i trwalsze), jednak u mnie w grę wchodzi tylko nowy sprzęt, a więc wiecie coś na temat nowych kopiarek laserowych?

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pon, 25.06.2012, 9:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: Mam prośbę / problem!
Poczytaj o Samsungach. Ja mam niezniszczalnego SCX-4200. Na oryginalnej kasecie z tonerem jechałem 6 lat - wymieniając tylko proszek i co jakiś czas chip (od jakiegoś czasu sam sobie chip programuję :P ) ... niestety nie wiem jak jego następcy.

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Wto, 26.06.2012, 2:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Mam prośbę / problem!
BMW, ja akurat pracuję w tej branży i nie udzielę Ci jednoznacznej odpowiedzi - tak samo jakbys pytał które auto jest lepsze. Bierz najtańszą i tyle. O ile atramentówki brothera są kosmicznie wręcz tanie to laserowe brothery mają ten problem że drukarka używa zestawu bęben + toner ( i oba się zużywają), bęben to koszt około 300PLN, starcza na około 12 tys kopii., tonery zwykle starczają na ok 2500stron (koszt 150-200PLN) Cały czas mówię o zammiennikach pryzmatu (www.pryzmat.com , a co krwa) A rynek tonerów jest bardzo napchany więc pewnei będzie można znaleźć coś taniej. Cenowo, korzystnie w relacji cena/wydajność/koszt drukarki (czyli okolice 150PLN za toner) kształtuje się bardzo dużo modeli - najbardziej chodliwe u mnie to tonery HP 1010, 1005, 1102, które pasują do kilku modeli drukarek. Wydajność każdego to około 2 tys kopii. Jak na indywidualne potrzeby to imo w zupełnośći wystarcza, chyba że jesteś po*ebany.

_________________
locha lover


Wto, 26.06.2012, 10:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Mam prośbę / problem!
Akurat na chałupie drukuje i kopiuje się masę dokumentów, tak więc taki zakup jest u mnie w 100% uzasadniony.
Skoro najtańsze to może to coś http://www.samsung.com/hk_en/consumer/c ... -3405F/XSS
To coś ma manualny duplex, jedyny wymóg w mojej sytuacji, no i ofc niski koszt zakupu jak i niskie koszta utrzymania.
Boże słowo na temat tego samsunga?

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Wto, 26.06.2012, 23:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Mam prośbę / problem!
Zna ktoś w krakowie/małopolsce warsztat do chiptuningu który mógłby polecic?

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Nie, 01.07.2012, 18:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Mam prośbę / problem!
http://www.gcstuning.pl/

Sporo osób z Mondeo Klub tam działało, między innymi mój kumpel z Radomia który robił tam auto z 2 miechy temu i jest bardzo zadowolony z efektu.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 01.07.2012, 18:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Mam prośbę / problem!
Dziękuję :wink:

a wie ktoś coś o http://vtech.pl/ ?

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Nie, 01.07.2012, 18:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 527 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018