Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Re: Parkowanie

Czw, 19.07.2012, 12:43

Tak, dokładnie to miejsce i ten czas, przejazd na ul. Poprzecznej :)
Ostro ludzie przeginają, ten targ to nie aż taka atrakcja :lol: poza tym można znaleźć trochę miejsca kawałek dalej.

Re: Parkowanie

Sob, 04.08.2012, 22:53

Image

Image

Image

Image

(c) joemonster.org

Re: Parkowanie

Sob, 18.08.2012, 13:22

Nie ma litości Straż Wiejska...

Image

PS Straż Miejska w Chorzowie już kiedyś zasłynęła blokadami na Demotywatorach.

Re: Parkowanie

Sob, 18.08.2012, 13:57

Każdemu się w końcu znudzi udawanie policjantów i spędzanie 90% czasu na pracę przy fotoradarach.

Re: Parkowanie

Sob, 18.08.2012, 15:20

Nestor Majestic, no nie wierzę. Straż Wiejska rulez.

Re: Parkowanie

Śro, 22.08.2012, 13:16

A nie pomyśleliście, że to może być jakaś forma "bramy"? Może jakiś znajomy ze straży się żenił etc.?
Po co zakładaliby blokady na wszystkich kołach?

Re: Parkowanie

Czw, 07.02.2013, 22:59

Z tym parkowaniem to jak czasem widzę co ludzie wydziwiają to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Odległości to samo, czasem wyjechać nie można.
A kiedyś nawet pamiętam sytuacje kiedy facet nas zastawił z przodu, a z tyłu ściana hah i co tu robić, paranoja ...

Re: Parkowanie

Nie, 10.02.2013, 19:28

3co napisał(a):A nie pomyśleliście, że to może być jakaś forma "bramy"? Może jakiś znajomy ze straży się żenił etc.?
Po co zakładaliby blokady na wszystkich kołach?



No właśnie mi się też tak wydaje, bo to jakoś dziwnie wygląda, nie dość że na wszystkich to jakoś tak dziwnie pozakładane.

A wracając do tematu to parkowanie niektórych osób naprawdę rozwala, ostatnio widziałem samochód zaparkowany na środku ronda.

Re: Parkowanie

Pią, 07.06.2013, 12:08

najgorszym dla mnie jest zaparkowane auto, które de facto powinno zająć swoje jedno miejsce parkingowe, a nie np. 2 na raz. nie wiem z czego to wynika..

Re: Parkowanie

Śro, 26.06.2013, 18:28

Wystarczy, ze zostawisz woz normalnie zaparkowany, a inni kierowcy odjada i nastepni nawet minimalnie inaczej zaparkuja, bys sprawil wrazenie ch**owego parkowania.

Re: Parkowanie

Pon, 16.06.2014, 6:19

Pięknie zastawiony chodnik.

Image

Image

Re: Parkowanie

Pon, 13.10.2014, 10:30

Kierowca Mitsubishi będzie miał problem z wsiadaniem.

Image

Re: Parkowanie

Pią, 21.11.2014, 15:39

Problemy współczesnego świata...

Też mnie czasem denerwuje, jak ktoś (kiedy wszystkie samochody są zaparkowane normalnie) tak parkuje. Ale w tym przypadku niewykluczone, że wcześniej na lewo od Bory stało coś zaparkowane jeszcze gorzej i nie było możliwości zaparkować inaczej, żeby dało się wyjść z samochodu. Bywa.

Re: Parkowanie

Sob, 22.11.2014, 14:15

Kierowca niebieskiego "tuktuka" zastawił chodnik po zapewne postanowił wykorzystać lukę pomiędzy dwoma pojazdami.
Co do zachowania użytkownika Bory, często spotykam się z takim zachowaniem, że kierowcy zostawiają sobie sporo miejsca po swojej stronie, mimo, że często nic obok nie stoi, kosztem pojazdu stojącego obok.

Re: Parkowanie

Sob, 22.11.2014, 18:31

Le Cobusier napisał(a):Kierowca niebieskiego "tuktuka" zastawił chodnik po zapewne postanowił wykorzystać lukę pomiędzy dwoma pojazdami.


No i co usprawiedliwia go to?

Re: Parkowanie

Nie, 14.12.2014, 10:50

Brytyjczycy to lubią :P :mryellow:

Image

Image

Re: Parkowanie

Pon, 29.12.2014, 12:58

najgorzej w Polsce to chyba w Warszawie jeśli chodzi o parkowanie. Mieszkam w trójmieście i tutaj jakoś potrafimy normalnie zaparkować swoje auto. Ale w stolicy to każdy patrzy tylko na siebie...

Re: Parkowanie

Pon, 29.12.2014, 16:10

Isabell25 napisał(a):Mieszkam w trójmieście i tutaj jakoś potrafimy normalnie zaparkować swoje auto.

Śmiesz sobie żartować? :D Taa... Gdańszczanie szczególnie wszyscy są święci, a najgorsi kierowcy to Ci z okolicznych "wiosek" ;).

Re: Parkowanie

Pon, 29.12.2014, 16:30

Z botem co po świętach do pracy przyszedł dyskutujesz? ;)

Re: Parkowanie

Wto, 30.12.2014, 23:41

https://www.dropbox.com/sc/61udke9wwx6w ... hfzHtXK9xa żadnego nie obiłem ;P wydaje się, że miejsca sporo jednak niech ktoś spróbuje z takim kufrem, bez czujników w nocy zaparkować równolegle :P jak nie czuje się auta to katastrofa gwarantowana :P
Wyślij odpowiedź