Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:41




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Prasa motoryzacyjna 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1624
Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Pojawił się pierwszy numer nowego magazynu "OKtany", choć właściwie to numer zerowy, dostępny tylko w wersji elektronicznej: http://oktany.eu/ISSUE_000_PDF/OKktany_ ... hi_res.pdf

Pierwszy właściwy numer będzie można kupić od 20 lipca. :wink:

_________________
www.diecastclub.pl


Śro, 06.06.2012, 16:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Prasa motoryzacyjna
1. sierpnia ukaże się pierwszy numer kwartalnika "Klasyczny analogowo", można zamawiać od pewnego czasu w promocyjnej cenie, szczegóły na stronie:
http://www.klasyczny.com/analogowo/

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Śro, 06.06.2012, 16:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Prasa motoryzacyjna
mam pytanko do mieszkańców dużych miast :wink:

Ostatnio wpadłem na stronę kmh (pamięta ktoś jeszcze) a tam nowy numer z M5 na okładce, jednak nie ma go u mnie nigdzie, zresztą chyba co jakis czas ponoć wychodzi nowy numer, ktoś może wyczaił go w jakimś salonie prasowym. czy to magazyn widmo, którego nie da się kupić :?: :wink:

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 25.09.2012, 21:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Daaaawno nigdzie nie widziałem kmh... podobnie jak V12 :wink: wydaję mi się, że te 2 gazety to są właśnie widma, nigdy nie wiesz kiedy i gdzie coś się pojawi :/


Wto, 25.09.2012, 22:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Prasa motoryzacyjna
choopster napisał(a):
Daaaawno nigdzie nie widziałem kmh... podobnie jak V12 :wink: wydaję mi się, że te 2 gazety to są właśnie widma, nigdy nie wiesz kiedy i gdzie coś się pojawi :/


V12 wychodzi co jakieś 2-3 miesiące ;) I jest dostępne w wielu kioskach prasowych. o KMH nawet dawno nie słyszałem ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 26.09.2012, 22:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Ostatnie V12 widziałem w maju :wink:


Czw, 27.09.2012, 0:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Szukalem dzis jakichs paperow i trafilem na stare numery V12 i KMh. Jedno co moge powiedziec to : sa zajebiste !
Wielka szkoda, ze nie mozna ich juz kupic :/

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pon, 03.12.2012, 17:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Prasa motoryzacyjna
A mi ostatnio dziewczyna przy okazji jakiejś wizyty w salonie prasowym kupiła Top Gear no i powiem jedno - w obecnej cenie 6,90 zł poziom tego magazynu jest nie do przyjęcia. Przeczytałem felietony, coś tam o Testarosie a resztę przekartkowałem. Treść merytoryczna pozostawia wiele do życzenia, bo obecnie testy aut to jeszcze więcej opowieści o otoczce, a jeszcze mniej o samym aucie. Do tego w końcowej części komiks z Mayem... Kaczor Donald naprawdę poważniej był redagowany.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 03.12.2012, 17:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Dla każdego co polubił "Autostradę" mam dobrą wiadomość - wczoraj na fb dodano zdjęcie i wiadomość o nowym numerze. Ostatni ukazał się na wakacjach, więc to dość spora niespodzianka.

Okładka

PS. Lubię to czytać bo i tak w każdym porównaniu wygra koncern Fiata 8)


Śro, 12.12.2012, 11:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Prasa motoryzacyjna
O, to oni to jeszcze wydają. Dla mnie niepotrzebna i nie godna ani sekundy uwagi gazetka, no ale jak ktoś lubi upadający włoski przemysł motoryzacyjny, to ok :wink:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Śro, 12.12.2012, 18:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Ja czytam Autostradę :mryellow: Skoro są takie gazety jak BMW Trends, Japan Trends, VW Trends to myślę, że jest miejsce na taką gazetkę o włoskiej motoryzacji :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Śro, 12.12.2012, 18:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Trendsy są sponsorowane przez te koncerny :wink: VW Trends nie przynosi zysków z gazety samej w sobie, jest wydawany dla sponsoringu i reklamy, inne Trendsy podobnie. Niestety wiąże się to ze strasznie niskim poziomem, dlatego tego nie kupuję...


Śro, 12.12.2012, 18:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Ciekawy artykuł: Koniec drukowanych magazynów motoryzacyjnych?

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... yzacyjnych

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 15.01.2013, 8:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Lecą z jakością to i zainteresowanie spada.

Od kilku lat stale czytam motor i widzę jak gazeta ma coraz mniej ciekawych informacji. Dobra gazeta powinna mieć porządny kącik techniczny gdzie opisywała by przynajmniej na dwie strony dany podzespół samochodu albo jakieś nowinki technologiczne i rozwiązania konstrukcyjne ( kiedyś w Motorze to było ), dobry opis jakiegoś samochodu z rynku wtórnego ale nie jakieś dwie strony albo jedna z wypisanymi wariantami silnikowymi i wyposażeniowymi tylko rzetelny opis na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie silniki są polecane i dlaczego co jest bolączką konkretnego modelu etc.
Takie informacje w internecie nie zawsze są a jeżeli są to wyglądają tak ,, gdzieś czytałem że [...] , ,,ten jest do du*y bo sąsiad ma [...] ,, itp.
Może warto by było w końcu poświęcić kilka stron na rzetelne informacje tak aby każdy miłośnik motoryzacji mógł zobaczyć co w jego samochodzie siedzi i na jakiej zasadzie działa czy mógł sięgnąć sprawdzonej porady przy kupnie ,,nowego,, samochodu.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 15.01.2013, 11:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Dzisiaj mając trochę czasu między jednym egzaminem poprawkowym, a drugim, wpadłem do Empiku. Z nikłymi nadziejami począłem szukać nowego numeru "Autostrady" (na fb ogłosili powrót, nie mogłem uwierzyć). Jednak, na najniższej półce w końcu wpadł mi w ręce. Jak zawsze w testach co najlepsze, 500L i spółka :D Ciekawe czy następnym razem pochwalą się sukcesami sprzedaży w Polsce. Właściwie to ta gazetka powinna być rozdawana za darmo w salonach Fiata, ostatnio w poczekalni przeglądałem kwartalnik Stowarzyszenia Partnerów General Motors, też rewelacja :mryellow: Można się poczuć, jak w świecie równoległym, gdzie motoryzacją rządzi jeden koncern.

PS. Miesiąc temu kupiłem dla zabicia czasu Motor i tak szczerze, to Autostradę się milej czyta.


Pią, 13.09.2013, 22:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Do dziś nie pojmuję jak można marnować pieniądze na tę przereklamowaną Autostradę, ciężko znaleźć tam cokolwiek wartego kupna. Taka gazetka do przejrzenia na założonej nodze w poczekalni i nic poza tym ;)

BTW Ostatnio negatywnie mnie zaskakuje Auto Moto - kiedyś były ciekawe rubryki z prasą światową, teraz jeszcze więcej przedruków z Auto Zeitung + przedruki testów z Motoru publikowanych tydzień-dwa wcześniej, z różnicą, że jest więcej zdjęć. Szkoda ;)

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pią, 13.09.2013, 23:14
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Bladyhel napisał(a):
Ciekawe czy następnym razem pochwalą się sukcesami sprzedaży w Polsce. Właściwie to ta gazetka powinna być rozdawana za darmo w salonach Fiata, ostatnio w poczekalni przeglądałem kwartalnik Stowarzyszenia Partnerów General Motors, też rewelacja :mryellow: Można się poczuć, jak w świecie równoległym, gdzie motoryzacją rządzi jeden koncern.

PS. Miesiąc temu kupiłem dla zabicia czasu Motor i tak szczerze, to Autostradę się milej czyta.


Może zaczną pisać więcej o autach używanych, po Punciaków, Stilo i nawet Crom prawdziwy wysyp na ulicach. :D Btw, pisemko nadal prowadzi Zientar?


Pon, 16.09.2013, 7:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Prasa motoryzacyjna
"Ukazało się pożegnalne wydanie polskiej edycji "Top Gear". Załączono do niego kalendarz na 2017 rok."

źródło: http://www.press.pl/tresc/45636,ringier ... _top-gear_

Oficjalny komunikat:
http://www.topgear.com.pl/aktualnosci/n ... ach/56kq1r

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Czw, 15.09.2016, 10:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Merytorycznie to był trochę poziom Kaczora Donalda dla mnie, ale przykro mimo wszystko, że taka marka tak po prostu znika z półki.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 15.09.2016, 20:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Czytacie/kupujecie teraz jakieś pismo motoryzacyjne?

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Pią, 16.09.2016, 11:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018