Wszelkie porady dotyczące kupna samochodu, zarówno nowego, jak i używanego
Wyślij odpowiedź

Kumpel się uparł na Skyline...

Nie, 17.02.2013, 19:38

http://otomoto.pl/C26417664.html?output=web

Kumpla marzenie, wreszcie ma trochę grosza żeby je zrealizować. Od paru dni bije się z myślami czy nie jechać po ten egzemplarz. Ktoś coś wie o tym konkretnym egzemplarzu? Ewentualnie co też warto wiedzieć przy kupnie takiego egzotyka?

Re: Kumpel się uparł na Skyline...

Pią, 22.02.2013, 10:51

warto wiedzieć na pewno to ile pali oraz ceny części do tego samochodu bo na pewno nie są tanie auto faktycznie świetne jak kogoś stać to może się bawić:)

Re: Kumpel się uparł na Skyline...

Pią, 22.02.2013, 11:38

Taki samochód pali tyle ile się wleje. Bardziej chodzi o ceny części i ich dostępność + czy nie będzie problemów z serwisowaniem. To, że ceny są spore to wiem, ale w necie udało mi się znaleźć tylko do paru elementów przykładowe części więc średnio to miarodajne. Pozostaje serwisowanie w ASO? :twisted:

Re: Kumpel się uparł na Skyline...

Pią, 22.02.2013, 14:50

Akurat ASO to ostatnie miejsce, gdzie bym z tym samochodem pojechał. Nie dość, że policzą jak za zboże to podejrzewam, że nikt wielkiego pojęcia o tym aucie nie ma bo przez ostatnie 15 lat serwisowali Almery i Micry. Ja bym bardziej podpytał w firmach w klimacie 4turbo czy coś podobnego, przynajmniej zrobią to porządnie chociaż pewnie też tanio nie będzie.

Co do części - jest ebay, tam trzeba szukać i mieć układy w UC jak będzie przychodzić :P
Wyślij odpowiedź