Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 14:02




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2093 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105  Następna
Życie wokół nas... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Życie wokół nas...
Mam laptopa Ausus K52 i najczęściej również służy mi jako stacjonarka. Wcześniej nie wyciągałem baterii i po dwóch latach po prostu przestałą trzymać, 15 min to max. Kupiłem nową baterie ( zamiennik ) ale wyciągam ją teraz jeżeli wiem że nie będę przenosił komputera w inne miejsce zobaczymy jak to się odbije na jej żywotności.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Pią, 05.04.2013, 18:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Życie wokół nas...
No to pewnie u mnie będzie tak samo bo i seria lapka taka sama ;) Ile Cię wyszedł zamiennik?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 05.04.2013, 19:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 552
Miejscowość: Tarnów
Samochód: Opel Astra G
Post Re: Życie wokół nas...
Zamienniki bierz tylko jak masz sprawdzony u kogoś że w miarę śmiga, bo jakość sporej części z nich jest fatalna.


Pią, 05.04.2013, 21:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7
Samochód: Ford Fiesta mk4
Post Re: Życie wokół nas...
Pytanie być może już się przewijało: czy wie ktoś może ile mniej więcej czeka się na "fotkę" od GITD?

_________________
Ford Fiesta

West Side! :D


Sob, 06.04.2013, 20:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Życie wokół nas...
Dzisiaj widziałem początek akcji z odholowaniem Hondy przez SM. Nie miałem czasu, żeby oglądać w jaki sposób to zrobią, a ciekawi mnie czy mogą odholować auto wciągając je na zwykłej lince? Kto wtedy płaci ze ewentualne uszkodzenia, np. skrzyni?


Pon, 08.04.2013, 18:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Życie wokół nas...
Ice napisał(a):
Baterie w laptopach są fajnie zaprojektowane. Ogólnie mój laptop w 90% czasu służy jako stacjonarka. Wczoraj coś tam robiłem bez podłączenia do kabla i generalne jeszcze parę dni temu nie zwróciłbym na to uwagi bo trzymał w miarę normalnie. Wczoraj bateria padła w mega krótkim czasie i od razu pojawił się monit "Rozważ wymianę baterii". Ogólnie to bateria chyba tak nagle w przeciągu kilkunastu dni chyba nie traci ze swoich właściwości? Bo mam wrażenie, że aby mnie skusić do wymiany nagle system zaczął ją pożerać w czasie 3 krotnie szybszym niż do tej pory :|



Dziś go znów używam na baterii i przez pierwsze 30% czasu trzymał jak zwykle, potem nie wiem kiedy nagle pozostało mu 24 minuty do końca i ten stan zawiesił się na kwadrans, a obecnie pokazuje jeszcze więcej :lol: Więc z baterią póki co nie jest źle, tylko soft raczej fiksuje.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 08.04.2013, 20:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Życie wokół nas...
Ice 105 zł dałem za zamiennik. Mam na niego rok gwarancji, puki co mam go 4 miesiące tyle że używam teraz baterii raczej sporadycznie więc ciężko mi określić jej jakość.
Na chwile obecną mogę jedynie powiedzieć że o ile na oryginale trzymał 4 godziny w trybie Power4Gear Entertainment to na zamienniku trzyma niecałe 2,5 ;)

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 09.04.2013, 15:50
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Życie wokół nas...
Kuźwa, WTF że byle jakiś kawałek plastiku do lodówki kosztuje od razu tryliard złotych? Dziewczyna ułamała uchwyt do zamrażalki w lodówce z Ikei i kawałek wydrążonego plastiku kosztuje stówkę :shock: Przy okazji zerknąłem na ceny takich rzeczy jak plastikowa półka i znów niezłe zdziwko - okolice 200 PLN :shock: WTF? Dwie półki plastikowe + uchwyt kosztują w sumie tyle co lodówka :lol:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 11.09.2013, 21:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 552
Miejscowość: Tarnów
Samochód: Opel Astra G
Post Re: Życie wokół nas...
Ice napisał(a):
Kuźwa, WTF że byle jakiś kawałek plastiku do lodówki kosztuje od razu tryliard złotych? Dziewczyna ułamała uchwyt do zamrażalki w lodówce z Ikei i kawałek wydrążonego plastiku kosztuje stówkę :shock: Przy okazji zerknąłem na ceny takich rzeczy jak plastikowa półka i znów niezłe zdziwko - okolice 200 PLN :shock: WTF? Dwie półki plastikowe + uchwyt kosztują w sumie tyle co lodówka :lol:


Ostatnio padło u nas w pralce Whirlpoola łożysko, do tanich pralek ( teraz ponoć tylko do Beko ) dokupujesz łożysko za 100-150zł i śmiga, u nas jest zintegrowane z bębnem i kosztuje prawie 700zł :shock: Jakiś fachowiec to robił, ale pralka chodzi teraz jak czołg, więc chyba niezbyt mu to wyszło. Teraz wszystko to jednorazówki, trzeba kupować jak najtańszy sprzęt z jak najdłuższą gwarancją bo chyba tylko to się liczy.


Czw, 12.09.2013, 7:31
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Życie wokół nas...
No jednorazówki wiadomo i rozumiem że konstrukcja jest tak celowo zaprojektowana i przy cenach części mechanicznych tak mnie to nie dziwi... ale żeby wytłoczenie kawałka plastiku warte było aż tyle?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 12.09.2013, 9:59
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Życie wokół nas...
Przestałem już się denerwować moją rysą, kumplowi wczorajszej nocy zrobili gorszego "psikusa". Co za naród.

Cytuj:
22:00 - Maluch zaparkowany pod blokiem w Krk, gdzie wynajmujemy pokój. 3:00 - ostatnie spojrzenie przed snem na Malucha: auto leży na boku. Tak nas powitało królewskie miasto, może nie maczetami, ale równie niemiło...


Image

Link do Fan Page Maluchem do Paryża:
:arrow: https://www.facebook.com/pages/Maluchem ... 07?fref=ts

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 20.10.2013, 18:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Życie wokół nas...
Kraków ostatnio... gorszy od Radomia :?


Pon, 21.10.2013, 7:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1886
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: Życie wokół nas...
Kiedyś się przewijało...
http://www.motogen.pl/Lublin-Przygotowa ... 19253.html
Amen!

Mieszkam blisko tego toru i więcej niż pewne, że bedzie tak jak niektórzy przewidują nocne upalanie pod oknami na pobliskim osiedlu. Szkoda tylko, że ucierpia również ci którzy nie byli za likwidacją toru mimo że mieszkają po sasiedzku (a są też tacy). Lepiej budować stadion na 15 tysięcy dla trzecioligowego (wkrótce czwarto) Motoru w miejscu gdzie stała jeszcze nie dawno jedna z nowocześniejszych cukrowni w europie, niż zadbać o miejsce gdzie odbywało się wiele szkoleń, zlotów i imprez na których zwykli ludzie mogli poćwiczyć jazdę samochodem czy motocyklem.


Pon, 02.12.2013, 0:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7381
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Życie wokół nas...
w Warszawie 13.12 w godz. 10-16 można będzie przejechać się zabytkowym Ikarusem 280:
Cytuj:
13 grudnia - Warszawa stanu wojennego. Projekt edukacyjno-historyczny Instytutu Pamięci Narodowej

Warszawa stanu wojennego" to projekt edukacyjno-historyczny Biura Edukacji Publicznej IPN.

13 grudnia 2013 r. na ulice Warszawy wyjedzie zabytkowy autobus IKARUS 280 linii 13XII. Szyby i karoserię autobusu oklejone będą reprodukcjami fotografii dokumentujących wydarzenia stanu wojennego, opozycyjnymi hasłami i znaczkami z drugiego obiegu wydawniczego.

Na pierwszy kurs autobus wyruszy o godzinie 10. Ostatni natomiast planowany jest na godzinę 16. Pętla linii specjalnej 13XII znajduje się na przystanku Plac Konstytucji 09. Proponowana trasa częściowo pokrywa się z drogą przejazdów kolumn pojazdów milicyjno-wojskowych z 1981 r., których głównym celem było zastraszenie potencjalnych uczestników protestów przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego. Mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję w nietypowy sposób poznać historię miejsc związanych ze stanem wojennym. Na trasie znajdą się m.in. Siedziba Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność” przy ul. Mokotowskiej, Dom Partii, Siedziba Prymasa Polski przy ul. Miodowej, Komenda Stołeczna MO, budynek przy ul. Poznańskiej 21 – miejsce nadawania radia Solidarność.

Podczas przejazdu pasażerowie będą mogli wysłuchać komentarza historycznego oraz koncertu piosenek opozycyjnych w wykonaniu Piotra Kajetana Matczuka.

Przejazd autobusem linii specjalnej 13XII jest bezpłatny. Autobus specjalnej linii 13XII zabiera pasażerów ze wszystkich przystanków ZTM, które znajdują się na jego trasie. Szczegółowy rozkład jazdy zostanie opublikowany wkrótce na stronie pamięć.pl.

Image

FILM z 2012:
Image


(C) Pamiec.pl

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Wto, 10.12.2013, 1:51
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Życie wokół nas...
1. Nie cierpię ludzi grających na instrumentach. Trafił mi się od jakiegoś czasu w bloku jakiś poyebus grający na saksofonie i gra całymi dniami. Niech sobie wynajmie jakąś wytłumioną piwnicę, bo idzie dostać pier*olca :/

2. Temat niektórych handlarzy mnie frapuje. Oglądałem dla porównania ceny Civiców czy coś się zmieniło, żeby wycenić mojego i jaki szok, jak widzę po roku czasu, że dalej stoją od handlarzy te same trzy egzemplarze igły w tej samej cenie. WTF? Kolekcjonerzy starego żelastwa czy za dużo placu mają?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 09.01.2014, 14:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 552
Miejscowość: Tarnów
Samochód: Opel Astra G
Post Re: Życie wokół nas...
Ice napisał(a):
1. Nie cierpię ludzi grających na instrumentach. Trafił mi się od jakiegoś czasu w bloku jakiś poyebus grający na saksofonie i gra całymi dniami. Niech sobie wynajmie jakąś wytłumioną piwnicę, bo idzie dostać pier*olca :/

2. Temat niektórych handlarzy mnie frapuje. Oglądałem dla porównania ceny Civiców czy coś się zmieniło, żeby wycenić mojego i jaki szok, jak widzę po roku czasu, że dalej stoją od handlarzy te same trzy egzemplarze igły w tej samej cenie. WTF? Kolekcjonerzy starego żelastwa czy za dużo placu mają?


Handlarz to nie zawód, to stan umysłu. Jeżdżę nieraz na inspekcję i to co widzę to po prostu komedia. Ogólnie goście wmawiają sobie jakie to mają zaje*iste auto i za nic nie trafiają do nich argumenty. Pokazujesz gościowi ślady naprawdę sporej naprawy powypadkowej, to Ci pojedzie że są gorsze na rynku, a jego wcale nie jest taki zły. Raz nawet słyszałem tekst, że dobrze naprawiony samochód to jest dużo lepszy niż z fabryki, bo blacharz robi auto z sercem :twisted:


Czw, 09.01.2014, 15:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Życie wokół nas...
Ice https://www.youtube.com/watch?v=kxopViU98Xo

Kawał dobrej muzyki :>


Czw, 09.01.2014, 18:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Życie wokół nas...
Ja to chciałem wrzucić :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
locha lover


Pią, 10.01.2014, 15:05
Profil

Postów: 1
Post Re: Życie wokół nas...
Witam, jestem nowy na forum i dopieru sie ucze obsługi tego i owego.
Ale wkurza mnie nieziemską zachowanie ludzi z psami, a szczegolnie tego czego nie robia z ich odchodami czyli SPRZĄTANIE, co nie wyjde na zewnatrz to zawsze na trawniku od groma klocków. Ludzie to jednak zwierzęta - dobrze ze sniegu nie ma bo jak snieg sie topi to wychodzi miliony tego. A sam fakt trzymania duzego zwierzaka w kawalerce czy m3 to jest parodia moim zdaniem.
Dziekuje to tyle chcialem powiedziec na ten temat :evil: :evil: :evil:

_________________
Moje projekty
wazon porcelanowy | wazony dekoracyjne


Wto, 14.01.2014, 11:19
Profil

Postów: 2
Post Re: Życie wokół nas...
Życie życie jak w madrycie :) chłopaki co polecacie dobrego na diesel?

_________________
Sklep internetowy z bielizną - duetsklep.pl


Wto, 14.01.2014, 16:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2093 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018