Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Re: Mam prośbę / problem!

Czw, 24.04.2014, 17:25

Poszukuje gry od EA Sport Formuła 1 sezon 2008
gdy by kto posiadał to chetnie sie dogadam
prosze o info na meila schumi_83@interia.pl
Dzieki z góry

Re: Mam prośbę / problem!

Pon, 28.04.2014, 11:21

jaką drukarkę atramentową średniej klasy wybrać :?:
za wszelkie wskazówki z góry dziękuję.

[Dodano:] Już kupiłem - HP DeskJet 3525. Zmieniłem producenta, w porównaniu do poprzedniczki ma uproszczony panel sterowania, nie ma dodatkowego przedniego portu na karty pamięci i USB (ale chyba da się z tym żyć), jedyne do czego mógłbym się przyczepić to po załadowaniu papieru nie można zamknąć podajnika (problem kurzu - chyba trzeba będzie wyjmować papier i zamykać). Główną zaletą HP vs. Canon są 2-krotnie wydajniejsze tusze (i do tego 4 zamiast 5).

Re: Mam prośbę / problem!

Wto, 29.04.2014, 13:42

kulikowski napisał(a):Główną zaletą HP vs. Canon są 2-krotnie wydajniejsze tusze (i do tego 4 zamiast 5).

Jak dla mnie to marketingowy bełkot. Zresztą porównaj sobie ceny wkładów i uwzględnij też to, że Canony bezproblemowo łykają o wiele tańsze zamienniki. :) I nie żebym reklamował na siłę Canona, bo obecnie mam laserówkę innej firmy, która wystarcza mi do drukowania dokumentów itp. ;)

Re: Mam prośbę / problem!

Wto, 29.04.2014, 17:46

Ja mam niewydajne tusze w brotherze, za to kosztują 2,80zł/szt. Drukarka ma 5 lat, drukuje mnóstwo rzeczy i odpukać nie ma z nią najmniejszego problemu. Na jednym tuszu drukuje ~500 stron czarnego i ~300 stron koloru.

Re: Mam prośbę / problem!

Wto, 29.04.2014, 17:54

Gratuluję, 5 lat bez błędu 4F w Brotherze to niezły wyczyn.
cobra masz jakieś źródło zamienników do Canona? mógłbyś podać namiary bo chciałbym napełnić ploter ipf750 a płacić ~ 1200 zł za napełnienie oryginałem mi się nie uśmiecha, wiem, że w przypadku ploterów HP nie ma tego problemu.

Re: Mam prośbę / problem!

Wto, 29.04.2014, 18:10

Dżony, podstawa przy drukowaniu na zamiennikach to wydrukowanie czegoś w kolorze przynajmniej raz w tygodniu. Jak ktoś drukuje raz na 3 tygodnie albo rzadziej, to niestety głowica zaschnie. Ale to bez różnicy jaka firma. Może mam szczęście, ale odpukać jestem niesamowicie zadowolony. Miało być tanio i jest. W zasadzie to nie opłaca mi się chodzić do punktu ksero, chyba że mam książkę do kserowania i nie chce mi sie stać przy drukarce. PDFy drukuje jak leci.

Re: Mam prośbę / problem!

Śro, 30.04.2014, 6:26

Dżony napisał(a):Gratuluję, 5 lat bez błędu 4F w Brotherze to niezły wyczyn.
cobra masz jakieś źródło zamienników do Canona? mógłbyś podać namiary bo chciałbym napełnić ploter ipf750 a płacić ~ 1200 zł za napełnienie oryginałem mi się nie uśmiecha, wiem, że w przypadku ploterów HP nie ma tego problemu.


Ja do swojego poprzedniego Canona kupowałem głównie w tbk.pl i kontrast.pl

Re: Mam prośbę / problem!

Czw, 01.05.2014, 19:20

@Dżony - ja do poprzednich kupowałem zamienniki w ActiveJet.
@cobra - chcesz powiedzieć przez to, że HP zupełnie nie toleruje zamienników :?: :o

Re: Mam prośbę / problem!

Czw, 01.05.2014, 23:09

Wszystko toleruje zamienniki.

Re: Mam prośbę / problem!

Pią, 02.05.2014, 16:20

kulikowski napisał(a):@Dżony - ja do poprzednich kupowałem zamienniki w ActiveJet.
@cobra - chcesz powiedzieć przez to, że HP zupełnie nie toleruje zamienników :?: :o


Przyznam szczerze, że nie siedzę dokładnie w temacie. Pamiętam, że brat miał przed wieloma laty atramentówkę HP i bodajże nie było w niej możliwości wymiany samych wkładów (tylko wkład+toner) czyli odpadał pomysł z tanimi zamiennikami. Czy coś się zmieniło w polityce HP to nie wiem.

Re: Mam prośbę / problem!

Pią, 02.05.2014, 21:15

Z tego co wiem, to HP wypowiedziało wojnę wszystkim producentom zamienników i wszyscy polegli :(

Re: Mam prośbę / problem!

Sob, 03.05.2014, 23:45

Panowie ponoc w 2010r byl lifting forda kugi.Zmienily sie ponoc swiatla.Chcialem zonie kupic cos takiego ale jak poznac czy auto jest przed czy po lifcie bi przygladam sie zdjecia i roznicy nie widze.

Re: Mam prośbę / problem!

Wto, 20.05.2014, 20:07

jak zainstalować Generic USB Hub (Windows 7 nie wykrywa)?
Za wszelkie info z góry dziękuję.

Re: Mam prośbę / problem!

Wto, 20.05.2014, 20:12

Szukam kogoś z Wrocławia - mam parę pytań odnośnie miasta :>

Re: Mam prośbę / problem!

Wto, 20.05.2014, 20:47

Kulikowski - Generic USB Hub to nazwa uniwersalna nakładana przez system dla wielu urządzeń. Jakie urządzenie próbujesz zainstalować? Wejdź we właściwości tego sprzętu i spisz identyfikator sprzętu i wygooglaj.

Re: Mam prośbę / problem!

Śro, 21.05.2014, 14:34

Imago Digital taki jak na zdjęciu Image
coś nie śmiga ...

Re: Mam prośbę / problem!

Nie, 01.06.2014, 17:27

Zobacz w managerze urządzeń czy system cokolwiek widzi.

Re: Mam prośbę / problem!

Pią, 06.06.2014, 15:52

- Jak w PowerPoint'cie zmienić orientację pojedynczego slajdu na pionowy (gdy cała prezentacja ma orientację poziomą)?
- Czy wychodzi jeszcze jakiś katalog sprzętu foto?
- Jak jest z dostępnością części na giełdzie fotograficznej w Stodole?
- Jaki aparat cyfrowy kompaktowy średniej klasy wybrać?

Za wszelkie info z góry dziękuję.

Re: Mam prośbę / problem!

Pon, 16.06.2014, 14:18

Jest taka sytuacja - na uczelni mieliśmy zajęcia z kandydatem do Europarlamentu i efekt był taki, że odbyły się może z 2 spotkania.. teraz dostaliśmy na zaliczenie "zadanie do domu" tylko, że.. nikt nie wie jak to ogarnąć :/

Ktoś z Was orientuje się może cokolwiek w statystyce ? Bo muszę zrobić 1 zadania a totalnie nie wiem jak :( będę dłużny..

Re: Mam prośbę / problem!

Czw, 19.06.2014, 14:30

Pytanie do części ogarniętej w upierdliwości komputerów

Pacjent to MacBook Air, od paru dni nie ładuje wszystkich stron, np forum etc. chodzą, ale jak chce wejść na google.com, fb, gmail to nie ładuje stron jakby nie działał internet. Na Safari i na Google Chrome taki sam objaw. WTF? Jakiś wir czy ki wuj?
Wyślij odpowiedź