Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:00




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
wymiana belki tylnej, gdzie najlepiej - Anatałex 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post wymiana belki tylnej, gdzie najlepiej - Anatałex
Witam zastanawiam się nad kupieniem auta Peugeot 206, tylko czytałam że te modele co akurat były produkowane w 2006 r. (a taki właśnie mam zamiar nabyć), mają specyficzna konstrukcje tylnej osi która lubi się psuć ( tylna belka w Peugeot 206 jest podobno określana jako "tylna belka skrętna" ). Trochę czytałam o tym i znalazłam nawet fajną firmę którą po umówienie w 1,5 h załatwia całą sprawę elegancko i to jeszcze w bardzo dobrej cenie, a Wy co myślicie o wyminie ch*j z tylną belką? Bardzo proszę o Wasze opinie. pozdrawiam


Czw, 06.11.2014, 0:32
Profil

Postów: 61
Post Re: wymiana belki tylnej, gdzie najlepiej - Anatałex
Nie miałem styczności z tym serwisem więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat,ale wydaje mi się że najpierw trzeba dokładnie poznać koszty oraz to czy robią wszystko solidnie,im więcej opinii tym rzecz jasna lepiej.


Czw, 06.11.2014, 17:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 54
Post Re: wymiana belki tylnej, gdzie najlepiej - Anatałex
Najlepiej to ocenić porównując z innymi zakładami Tutaj peugeot-citroen.com/ naprawiają od kilkunastu lat, nawet z roboty od nas jeździł berlingo. Poznać oferty i samemu wyciągnąć wnioski.

_________________
Dziękuje, że przeczytałeś...


Pią, 09.01.2015, 16:51
Profil

Postów: 75
Post Re: wymiana belki tylnej, gdzie najlepiej - Anatałex
Na pewno wymiana tylnej belki wyniesie taniej niż oryginalna w ASO,my płaciliśmy za to około 3 tyś zł wiec to znaczne koszty ale niestety trzeba było to zrobić aby móc w ogóle podróżować tym samochodem. od tamtej pory nic złego się nie dzieje.


Pią, 23.01.2015, 11:39
Profil

Postów: 159
Miejscowość: Nuneaton
Samochód: civic 9
Post Re: wymiana belki tylnej, gdzie najlepiej - Anatałex
Pewnie już kupiłeś puga ale może innym sie przyda. Antałex ma na swojej stronie podany kontakt do punktu współpracującego w Warszawie, zmieniałem tam belke w citroenie. Umówiłem sie z 3 tygodniowym wyprzedzeniem, przyjechałem, a oni że złą belke zamówili i żebym jutro przyjechał. Masakra. Na drugi dzień przyjechałem trwało to z 5 godzin, oczywiscie okazalo sie w trakcie ze jeszcze dojdzie koszt czujników ABS i cena wzrosla o 300pln, a jak sie umawialem to mowilem ze wersja z ABS i czy to calkowity koszt bedzie... Masakra! Obecnie belka jest 8 miesiecy po zmianie i ma jakies 9tys przebiegu, kątów koła juz nie trzymają, na zakrętach potrafi skrzypieć/tłuc. Ogólnie po moich doświadczeniach to punktu pod Warszawą nie polecam. :/

_________________
był: Citroen ZX 1.8 8v PB + LPG
był: Opel Kadett 1.4 8v PB
był: Daewoo Nexia 1.5 16v PB + LPG
był: Seat Cordoba 1.6 8v PB + LPG
był: Citroen Xsara 1.4 8v PB
był: Vectra c 1.8 16v PB
był: Suzuki Alto 1.1 PB
Jest: Honda Jazz III 1.4 PB
Jest: Honda Civic IX 1.8 PB


Czw, 26.02.2015, 20:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 54
Post Re: wymiana belki tylnej, gdzie najlepiej - Anatałex
Ten punkt w Warszawie to ten może https://wymianatylnejbelki.pl/? Szukam warsztatu o specjalności napraw belek we francuskich samochodach.

_________________
Dziękuje, że przeczytałeś...


Pią, 08.09.2017, 17:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018