Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 7:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
2015 Skoda Superb III 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Tym testem sie nie ma co aż tak sugerować, bo jak się przyjrzeć czemu Focus czy Giulietta (chyba ona tam była jeszcze) wypadły z toru a Civic nie, to Mikiciuk Civiciem przeleciał po tych leżących przeszkodach tylko dwoma kołami i dlatego go nie wyniosło. Aczkolwiek w slalomie rzeczywiście Civic był lepszy. ;)

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Nie, 01.03.2015, 21:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Z tego co wiem, oni tam robili kilka prób i zmontowali to, co im akuratnie pasowało. Jednak mimo wszystko możesz mieć rację - i tak, tam była Alfa jako trzecia :)


Pon, 02.03.2015, 2:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

AMuS

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 20.03.2015, 21:29
Profil

Postów: 292
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Liftback nadal do mnie nie przemawia. Przestrzeń załadunkowa faktycznie ogromna, ale jakoś tak to nie pasuje do tego auta, do tej sylwetki.


Sob, 21.03.2015, 7:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2015 Skoda Superb III
A do mnie bardziej przemawia niż poprzednik - tamten bił w oczy pokracznością, a ten jako faux-sedan oszukuje moje oczy linią prawdziwego 3-bryłowca, a tak naprawdę jest praktycznym liftbackiem.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 21.03.2015, 22:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Wow, ten parasol w drzwiach. Prawie jak Rolls.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Sob, 21.03.2015, 22:38
Profil

Postów: 166
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Już wiem do czego służy ten parasol. Do wyjmowania bagaży leżących głęboko w tym przepastnym bagażniku podczas złej pogody (gdy tylny zderzak jest ubrudzony jak prosiak).


Nie, 22.03.2015, 9:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: Łańcut
Samochód: Honda Civic
Post Re: 2015 Skoda Superb III
nevport napisał(a):
Już wiem do czego służy ten parasol. Do wyjmowania bagaży leżących głęboko w tym przepastnym bagażniku podczas złej pogody (gdy tylny zderzak jest ubrudzony jak prosiak).


Jak się uprzeć to i na za duży bagażnik można narzekać :lol:
Skoda zaskakująco fajna, IMO liftback jak najbardziej na plus - daje możliwość wykorzystania wielkiego bagażnika. Najgorsza jest ta niezmiennie nudna deska rozdzielcza


Nie, 22.03.2015, 15:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Im dluzej patrze na ten woz, tym bardziej mi sie podoba. Jest po prostu rewelacyjny. I nie wiem czemu tak wszyscy psiocza na to, ze to liftback- linie ma ladna, praktycznie jak sedan, a sam w sobie liftback jest czesto bardziej praktyczny od kombi. Deska rozdzielcza dla mnie tak samo swietna- rzeczowa, elegancka, bez zbednych udziwnien, ktore beda razic za jakis czas. W sumie to moim faworytem do tej pory w tej klasie byla Mazda 6, ale przy tym nowym Superbie zaczynam sie zastanawiac nad zmiana krola klasy. :) Passat w ogole zaczyna byc bez sensu.


Nie, 22.03.2015, 22:09
Profil

Postów: 797
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Czy to już sprzedają, bo widziałem wczoraj na parkingu na normalnych numerach?

Na żywo wśród innych samochodów nie rzuca się w oczy. Taka kolejna nieco ociosana Skoda.
Ale ogólnie wygląda dużo lepiej od II generacji.


Czw, 09.04.2015, 17:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Przede wszystkim zdecydowanie poprawili bryłę sedana. Poprzednia generacja miała z tym spory problem, bo o ile auto z przodu wyglądało dobrze, to tył jakoś nie pasował. Dopiero w kombi samochód miał płynne i zgrabne linie. Tutaj sedanowi już nic nie brakuje. Jak jeszcze dodamy do tego ogromną ilość miejsca (w rzadko którym aucie spotkać można aż tak dużo przestrzeni na nogi z tyłu) i cenę Superba, to robi się naprawdę atrakcyjna propozycja.

79 000 zł za podstawową wersję - już i tak nieźle wyposażoną to dobra okazja. A praktycznie od wersji Ambition mamy już wszystko, czego do wygodnej jazdy naprawdę potrzeba.

Aveya napisał(a):
Czy to już sprzedają, bo widziałem wczoraj na parkingu na normalnych numerach?


Może jakaś wersja prasowa, albo z centrali przyjechała. Na jakich była numerach rejestracyjnych? PO cośtam?

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Czw, 16.04.2015, 19:47
Profil

Postów: 797
Post Re: 2015 Skoda Superb III
PO albo WI, nie pamiętam.
Ale stała krótko, może parę godzin. Chciałem dokładniej się przyjrzeć później, bo jeden z sąsiadów parkuje służbową poprzednią poliftingową kombi, ale już tej nowej nie było.


Pią, 17.04.2015, 8:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Jak PO to pewnie egzemplarz prasowy - wszystkie Skody do testów są zarejestrowane w Poznaniu :)

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Pią, 17.04.2015, 18:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Skoda Superb Combi

Skoda zaprezentowała dziś oficjalne zdjęcia najnowsze generacji Suberba w wersji combi. Auto pojawi się w salonach sprzedaży zaraz po debiucie na Frankfurt Motor Show we wrześniu. Bagażnik nowego Superba wyjściowo ma 660 l (27 l więcej niż wcześniej). Po złożeniu tylnych siedzeń przestrzeń bagażowa rośnie do gigantycznych 1950 litrów. Rozstaw osi Superba Combi zwiększył się o 80 mm co daje wymierne korzyści w już i tak dużym wnętrzu Superba.


Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 26.05.2015, 12:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Uwielbiam grafików VAGa. Zawsze powiększają koła, aby wypełniały całą wnękę, a na żywo nawet na full wypasie jest dużo więcej przestrzeni pomiędzy kołem, a blachą. To jest tak jakby oszukiwanie klienta.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Wto, 26.05.2015, 14:00
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Bardzo fajny ten kombiak, nic nie popsuli przy jego wyglądzie. :)


Wto, 26.05.2015, 14:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Gwóźdź do trumny Audi :> Tylko fanatyk będzie przepłacać za 4 kółka na masce podczas gdy może to samo mieć znacznie taniej :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 26.05.2015, 16:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Raczej ludzie zaślepieni pseudo-prestiżem niż fanatycy. O Audi bym się nie bał.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Wto, 26.05.2015, 17:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 629
Miejscowość: WESTSIDE
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Jeśli już mam się czegoś czepiać, to tylny zwis jest duży zarowno w przypadku liftbacka jak i kombi... Tylna oska mogła by być przesunieta dalej, zeby to wygladalo ładniej. Generalnie jest dobrze :-)

_________________
Skoda OII FL 1.4 TSI, Venga 1.4 DOHC, czerwony rower :)
było... Audi A3 8L FL 1.9TDI, Corsa B 1.2i LPG


Wto, 26.05.2015, 19:46
Profil

Postów: 292
Post Re: 2015 Skoda Superb III
Świetny, tak jak standardowa superb (która niestety nie jest sedanem), czego można było się spodziewać?
Jedynie nie pasują mi tylne światła, są na siłę przeniesione z liftbacka, a nawet tam to przekoszenie ich psuje kompozycję.
Dotychczasowy superb kombi to jedno z najładniejszych kombi na rynku, również dzięki tylnym światłom, które szalenie mi się podobają. Mają w sobie coś takiego "łagodnego".
Mimo to bardzo ładne auto i jestem ciekaw co będzie kolejne? Coupe?


Wto, 26.05.2015, 22:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018