Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 13:34




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
2016 Alfa Romeo Giulia 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Mnie z początku nie powaliła, ale z dnia na dzień co raz bardziej mi się podoba. :D Podobnie miałem z C4 Picasso- z początku paskud, a teraz bym jeździł póki by koła nie odpadły.

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Pią, 26.06.2015, 11:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
A mi z dnia na dzien jeszcze bardziej brzydnie, coz Giulietta to ostatnia Alfa jaka bede miec, czas na konkurencje.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pią, 26.06.2015, 12:03
Profil

Postów: 292
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Iceman napisał(a):
A mi z dnia na dzien jeszcze bardziej brzydnie.


+1


Pią, 26.06.2015, 12:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Kamieniem milowym dla tej marki raczej nie będzie. Generalnie wygląda jak stara generacja BMW serii 3 z doczepionymi elementami Alfy + kikut w postaci krótkiego tyłu. Ostatni wymieniony przez ze mnie element zalatuje azjatycką stylistyką- Optima? ( i chyba jedynie to mi się w nowym modelu podoba). Widzę, że 18 lat to zbyt mało dla koncernu, aby opracować model godny zastąpienia 156/159. Może amerykanom taki kicz przypadnie do gustu, ale ja jako Europejczyk znający historię tej marki jestem zawiedziony....


Pią, 26.06.2015, 12:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Liczyłem że będzie petarda. Pierwsze wrażenie po prezentacji - kupa, ale z dnia na dzień zaczynam się z nią oswajać. Nawet zaczyna mi się podobać. Technicznie, przynajmniej jeżeli chodzi o parametry jest super. Mam nadzieję, że będzie traciła wartość równie szybko co 156/159. Obawiam się tylko koszów serwisowania po gwarancji :wink:


Pią, 26.06.2015, 19:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Le Cobusier napisał(a):
kikut w postaci krótkiego tyłu. Ostatni wymieniony przez ze mnie element zalatuje azjatycką stylistyką- Optima?

Ten tył to raczej wpływ Maserati i modelu Granturismo a niżeli KIA :wink:
Image

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pią, 26.06.2015, 20:01
Profil

Postów: 292
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Alfisti4ever napisał(a):
Ten tył to raczej wpływ Maserati i modelu Granturismo a niżeli KIA :wink:


Tak sobie wmawiajmy :D


Pią, 26.06.2015, 20:09
Profil

Postów: 8
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Od siebie dodam, że spodziewałem się samochodu którego głównym zadaniem będzie sprzedać się. Ogólnie nowa Giulia stylistycznie jest tylko dobra i zawsze mogło być inaczej. Linia boczna powiedzmy poprawna, chociaż przyglądając się dłużej od razu w głowie pojawia się bmw ;) Przód najbardziej podoba mi się jeśli chodzi o stylistykę. Według mnie najgorzej wypadł tył i najmniej mi się podoba. Dlaczego nie umieścili rejestracji w zderzaku tak jak było w 159? Ostatnie alfy przyciągały wyglądem, a ta ma przyciągnąć silnikami i właściwościami jezdnymi. Zobaczymy w wynikach sprzedaży czy to się udało ;)
Gdybym ja mógł coś zmienić w tym samochodzie to zmieniłbym trochę światła. Zrobiłbym węższe lampy i zastosował inny układ ledów.
Trochę pobawiłem się w paincie i gdybym miał zrobić lifting to wyglądałoby tak jak na tych dwóch obrazkach. Mam nadzieję, że będą czytelne. Żółty kolor to kierunkowskazy.

Image
Image


Pią, 26.06.2015, 22:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Mi sie bardzo podoba z wygladu. Jest taka techniczna, nowoczesna. W dodatku paleta silnikowa i RWD robia wrazenie, tez pierwszym moim skojarzeniem byla Alfa Romeo 75, ew. model SZ. Chyba moj nr.1 obecnie w tej klasie, obok Lexusa IS. Fajnie, ze Wlosi zaczynaja stanowic jakas realna alternatywe dla Niemcow i Japonczykow.


Sob, 27.06.2015, 13:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Techniczna i nowoczesna? Może gdyby zaprezentowali to w 2008 :lol:

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Sob, 27.06.2015, 13:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
To jaki samochod Twoim zdaniem wyglada technicznie i nowoczesnie? Chetnie zobaczylbym Twoja definicje na podstawie przykladu. Mi sie podoba takie troche niemieckie podejscie do stylistyki Alfy.


Sob, 27.06.2015, 17:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Troszkę dziwne, że od razu zaczynają z wersji wyczynowej. Czy to nie robi się odwrotnie, startując na podstawie?


Pon, 29.06.2015, 9:35
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Bladyhel napisał(a):
Troszkę dziwne, że od razu zaczynają z wersji wyczynowej. Czy to nie robi się odwrotnie, startując na podstawie?


To normalna praktyka zachęcająca ludzi do składania zamówień przedpremierowych i uderzania do salonów. Jest duża szansa na to, że wielu z nich nie zrezygnuje po tym jak zobaczą jak wyglądają biedniejsze wersje. ;)


Pon, 29.06.2015, 9:43
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Cytuj:
To normalna praktyka


Na pewno nie u Niemców

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 29.06.2015, 12:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia nie robi na mnie oszałamiającego wrażenie. Wygląda jak produkt masowy z Japonii. Więcej polotu w designie by nie zaszkodziło.

_________________
Lynch


Pon, 29.06.2015, 19:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Zauważyliście jaki on ma wielki wlew paliwa?


Pon, 29.06.2015, 22:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 437
Miejscowość: Toronto Poland
Samochód: Volvo V-50 + Panda
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Zdjęcia wnętrza - porównanie z konkurencją:
Image

Duże zdjęcie - https://carindustryanalysis.files.wordpress.com/2015/06/giulia-agains-rivals-4.jpg

Porównanie stosunku moc/waga
Image

Więcej na - http://fiatgroupworld.com/2015/06/27/alfa-romeo-giulia-quadrifoglio-vs-rivals/

_________________
|---------------------------------------------------------------------------------------|
Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat


Ostatnio edytowany przez Rayers Czw, 02.07.2015, 23:30, edytowano w sumie 3 razy

Czw, 02.07.2015, 23:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 437
Miejscowość: Toronto Poland
Samochód: Volvo V-50 + Panda
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Zdjęcia wnętrza - porównanie z konkurencją:
Image
Większe - https://carindustryanalysis.files.wordpress.com/2015/06/giulia-agains-rivals-4.jpg

Porównanie stosunku wagi/mocy
Image

_________________
|---------------------------------------------------------------------------------------|
Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat


Czw, 02.07.2015, 23:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Z fanpejdża o projekcie 952:
po IT: La Giulia al "Ring" ha girato 7.43!!! Più forte dell'Audi R8, Mercedes SLS e ovviamente anche delle concorrenti dirette (tipo bmw M4 che gira i 7.52). Inoltre il motore è più potente del previsto (circa 540cv contro i 510 che dicono i giornalisti). Hanno anche alcuni "gravi" problemi di assetto e di frizione (dovuti al motore troppo potente). Ora sono a Modena e Cassino per affinare meglio il tutto e poi ci ritornano per abbassare ancora un po' il tempo!!
po ANG: Giulia to the "Ring" has shot 7:43 !!! The stronger of the Audi R8, Mercedes SLS and of course of direct competitors (like the BMW M4 which runs 7:52). In addition, the engine is more powerful than expected (about 540cv against 510 journalists say that). They also have some "serious" problems of trim and clutch (due to the engine too powerful). They are now in Modena, and Cassino to better refine everything and then we return to lower a little 'time !!

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Wto, 25.08.2015, 15:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Alfa Romeo Giulia
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

carscoops

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 16.09.2015, 15:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018