Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:08




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Pierwsze zdjęcia C-klasy po podpompowaniu karoserii ;-)
Image

Image

Image

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoevolution

Nowa E-klasa jest dłuższa o 4,3 cm od swego poprzednika i ma rozstaw kół większy o 6,5 cm (mierzy 4923 mm).
Dostępna będzie wersja plug-in hybrid o oznaczeniu E350e, posiadająca zasięg na samych akumulatorach do 30 km.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 05.01.2016, 11:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1259
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Wow, ale ciekawy design! Tak świeży, tak nowy!
...
Jedno można im przyznać - mimo większych rozmiarów na zdjęciach wydaje się być nawet chyba mniejsza niż poprzednik. A może to tylko złudzenie, z powody podobieństwa do C-klasy. A może to są jednak zdjęcia C-klasy? Ehh :/


Wto, 05.01.2016, 12:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Ta deska rozdzielcza z tym ekranem jest wstrętna. W ogóle zegary na wyświetlaczach są brzydkie, ale tutaj to już przegięcie, wygląfa to najzwyczajniej tandetnie.

Reszty auta nie komentuję, bo jak ktoś chce znać moją opinię, zajrzy do wątku z C-klasą i doda sobie do tego przysłówek "znowu"...


Wto, 05.01.2016, 13:54
Profil

Postów: 292
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Ale im się pośpieszyło z tym liftingiem, szkoda tylko, że nie pokazali kombi, bo liczyłem, że zrobią coś z tym tragicznym tyłem. Widzę, że wnętrze za to sknocili bardziej niż lifting zewnętrzny.

Ciekawe jak będzie wyglądać nowa e klasa, bo patrząc na to co ostatnio wyczynia mercedes ze stylistyką czuję, że będzie kaszana.

Edit: cały czas byłem przekonany, że to lifting c klasy. Sami więc widzicie co to oznacza...
Jestem rozczarowany.


Ostatnio edytowany przez rocker1, Wto, 05.01.2016, 16:32, edytowano w sumie 1 raz

Wto, 05.01.2016, 14:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Bardzo ładny, szkoda tylko że tak bardzo podobny do C i S.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Wto, 05.01.2016, 15:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Mnie się też podoba, aczkolwiek mogli go trochę odróżnić na tle palety modeli.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 05.01.2016, 16:08
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Dokładnie. Z zewnątrz prezentuje się ładnie, ale szkoda, że nie wyróżnia się w żaden sposób na tle C i S-klasy.

Wnętrze wolę przemilczeć, bo delikatnie mówiąc nie jestem fanem meblościanki z dwoma ekranami. ;)


Wto, 05.01.2016, 16:10
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Zero zaskoczenie, wszystko już gdzieś było (najwięcej w c-klasie). Wygląda trochę garbato,mniej zgrabnie niż model C, ale przynajmniej widać że jest luksusowy. Wnętrze mi się nie podoba, po prostu przeginają z tymi tabletami.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 05.01.2016, 17:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Recykling części karoseryjnych pełną gembą :o


Wto, 05.01.2016, 19:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Wygląda podobnie do Klasy C, tylko moim zdaniem trochę brzydziej, bo przez większą "budę" światła z przodu i z tyłu zdają się gorzej komponować z resztą karoserii. Szkoda, bo obecna Klasa E była bardzo ładna i zdecydowanie bardziej charakterystyczna.

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Wto, 05.01.2016, 21:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
W końcu ten design trafił na odpowiedni rozmiar :wink: C Klasa wygląda na przymałą a S Klasa za bardzo rozdęta jest, więc E Klasa ma w sumie wszystko co trzeba :wink: Mogłaby wyglądać ciekawiej ale skoro klienci tego chcą to trudno :>

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Śro, 06.01.2016, 9:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Wnętrze z naciągniętą nad tablet deską wygląda koszmarnie. Zdecydowanie lepiej prezentuje się "dokładany" wyświetlacz w nowych Audi.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Śro, 06.01.2016, 12:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Mnie akurat taki styl się podoba - wolę go niż wyglądający na doczepiony trochę na siłę ekran np. w CLA/GLA. Muszę jednocześnie przyznać, że wysuwane ekrany w Audi jeszcze lepiej się prezentują :)

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Śro, 06.01.2016, 12:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
A propos rozróżniania...
Image

Mi osobiście wpada w gusta, wnętrze niemal idealne :).

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Śro, 06.01.2016, 19:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Dobry argument, PiasQ.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 06.01.2016, 20:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1886
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Obecny styl Mercedesa bardzo mi się podoba chociaż szkoda, że od C do S klasy są tak podobne. Ostatnio patrząc od przodu wziąłem C klase za S...teraz to już w ogóle nie rozróżnie.


Śro, 06.01.2016, 21:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Ja osobiście liczyłem na troszeczkę mocniej zarysowane kanty czy cokolwiek. Auto oczywiście nie wygląda źle, ale dla mnie Mercedesy zaczęły już od A klasy mieć te sam problem co do niedawna miało Volvo - powoli robią się "ciągutami", a taki design, mimo że niebrzydki, dosyć szybko męczy.

W212 i tak mi się dalej bardziej podoba.


Czw, 07.01.2016, 1:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
Masz na myśli Volvo z czasów V60/XC60? Moim zdaniem design zastosowany np. w S90 szybko się nie znudzi, a jego eleganckie linie i za 10 lat będą się podobać :)

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Sob, 09.01.2016, 17:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse
MrWahacz napisał(a):
Masz na myśli Volvo z czasów V60/XC60? Moim zdaniem design zastosowany np. w S90 szybko się nie znudzi, a jego eleganckie linie i za 10 lat będą się podobać :)


Tak i zgadzam się


Sob, 09.01.2016, 23:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG
Mercedes-Benz E43 AMG

Cytuj:
Pod koniec marca zadebiutuje Mercedes klasy E w wersji AMG. Na pierwszy ogień idzie najsłabsza odmiana E43 4MATIC

Nowy Mercedes klasy E zadebiutował oficjalnie podczas styczniowego Salonu Samochodowego w Detroit. Na kolejnych amerykańskich targach, tym razem w Nowym Jorku, zobaczymy wersję AMG. Już 25 marca Mercedes-AMG zaprezentuje bazową odmianę E43 4MATIC.

Pod maską usportowionej klasy E pracuje 3-litrowa, podwójnie doładowana V-szóstka o mocy 396 KM i 520 Nm maksymalnego momentu obrotowego, który jest dostępny przy 2500 obrotów na minutę. Jednostka V6 współpracuje z 9-stopniową automatyczną skrzynią biegów 9G-Tronic. Zgodnie z nazwą moc trafia na wszystkie cztery koła za sprawą napędu 4MATIC. Jak wyglądają osiągi AMG E43?

0-100 km/h - 4,6 sekundy

Prędkość maksymalna - 250 km/h (ograniczona elektronicznie)

Mercedes klasy E został wyposażony w sportowe, wyczynowe hamulce. W standardzie znajdzie się także wielokomorowe zawieszenie pneumatyczne AIR BODY CONTROL. Za sprawą systemu DYNAMIC SELECT kierowca będzie mógł wybrać jeden z kilku trybów jazdy. Przykładowo: Comfort, Sport i Sport Plus.

Mercedes-AMG E43 4MATIC w czarnym lakierze, w jakim pozuje do pierwszych zdjęć prezentuje się bardzo elegancko. Wręcz dyskretnie. Gdyby nie cztery duże końcówki wydechu z tyły można by się nie zorientować, że pod maską limuzyny drzemie V-szóstka i blisko 400 KM mocy. Standardowo E43 stoi na ciemnych, 19-calowych, pięcioramiennych felgach AMG. W opcjach znajdziemy jeszcze dwukolorowe dwudziestki. W środku delikatne zmiany - sportowa kierownica, czerwone przeszycia, aluminiowe nakładki na pedały czy czerwone pasy bezpieczeństwa.

W Europie Mercedes rozpocznie przyjmowanie zamówień już w czerwcu. Na drogi pierwsze E43 powinny wyjechać we wrześniu. Kierowcy w Stanach poczekają trochę dłużej - za Oceanem rynkowa premiera przewidziana jest na początek 2017 r.


Źródło: moto.pl Filip Trusz

ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: worldcarfans.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 19.03.2016, 21:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018