Obecny czas: Wto, 30.04.2024, 19:56




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
2016 Citroen C3 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 921
Samochód: DS3 '14
Post 2016 Citroen C3
Dziś o 12:15 Citroen zaprezentował nowy, jak twierdzi przełomowy model - C3. Zamówienia można składać od września.

Ze strony Citroen.pl:
Oto powiew zmiany w świecie samochodów kompaktowych! Nadchodzi Nowy Citroën C3, idący z duchem czasu samochód, który wyznacza trendy nowoczesnego designu. Pełną optymizmu stylistykę modelu charakteryzują kolorowe wstawki, imponujące panele Airbump® oraz wyjątkowe, pełne ekspresji linie nadwozia, które odróżniają Nowego Citroëna C3 od pozostałych samochodów, które można spotkać na drodze.

Dostępny w Nowym Citroënie C3 Citroën ConnectedCAM™ uwiecznia spektakularne krajobrazy, wyjątkowe miejsca i widoki z miejskich przejażdżek. Ten nowy system wykorzystuje kamerę umieszczoną w lusterku wstecznym, która rejestruje obraz z pola widzenia kierowcy.
Citroën ConnectedCAM™ tworzy zapis video codziennych podróży: wystarczy kliknąć, a zdjęcie pojawi się w mediach społecznościowych! Kamera rejestruje i przechowuje zapis, który może dostarczyć wiarygodnych informacji o okolicznościach ewentualnego wypadku.

Nowy Citroën C3 jest dostępny w szerokiej palecie lakierów: Almond Green, Arctic White, Cobalt Blue, Shark Grey, Aluminium Grey, Ruby Red, Perla Nera Black, Power Orange i Sand. Lakiery te tworzą subtelne, a czasem spektakularne połączenia z dostępnymi kolorami dachu: Onyx Black, Aden Red, Opal White. Można wybierać spośród 36 kombinacji. Każdy znajdzie swój typ!

Nowy Citroën C3 to duże możliwości personalizacji: Jeden kolor, a może dwa? Z panelami Airbump® czy bez? A wnętrze? Przytulne czy zachowujące czystą, niezakłóconą formę? Wybór jest niemal nieograniczony.

CITROËN ADVANCED COMFORT - Nowy Citroën C3 ma charakterystyczne dla marki doskonałe zawieszenie, optymalnie tłumiące nierówności. To nie wszystko: Nowy Citroën C3 dba o pełen komfort i dobre samopoczucie kierowcy oraz pasażerów dzięki bardzo komfortowym fotelom, panoramicznemu dachowi, przestronnemu wnętrzu i licznym funkcjom ułatwiającym przewożenie bagażu.

SILNIKI DIESEL BlueHDI I BENZYNOWE PureTech
Gama silników Nowego Citroëna C3 to przyjazne dla środowiska jednostki benzynowe i Diesla. Zapewniają parametry, jakich oczekujesz − przyjemność z jazdy i niskie zużycie paliwa.

Proponując technologię BlueHDi, wydech z filtrem cząstek stałych i technologią SCR (norma Euro 6), Citroën wprowadza skuteczne rozwiązanie dla emisji zanieczyszczeń przez silniki Diesela. Zaawansowana technologia, dostępna dla wszystkich i do różnych zastosowań, która pozwala zachować doskonałe właściwości jezdne!




Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

wnętrze
Image
Image
Image

foto: http://worldscoop.forumpro.fr

film
https://youtu.be/iNMZNBIk9ec


Śro, 29.06.2016, 16:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2016 Citroen C3
Przez linię boczną wygląda jak Peugeot 208 z elementami Cactusa :?

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Śro, 29.06.2016, 16:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2016 Citroen C3
Całkiem znośny, ale cały ten plastik z Kaktusa mogli by sobie darować, doczepione na siłę.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Śro, 29.06.2016, 16:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2016 Citroen C3
Szczerze powiedziawszy, spodziewałem się czegoś innego. Czegoś trochę bardziej zakręconego? To wygląda bardzo podobnie do Cactusa, trochę pomieszanego z 208 i C1. Nie jest zły, kobietom powinien się spodobać, wygląda też lepiej niż C1, ale jest chyba zbyt zwyczajny. Wnętrze na +, czekam na pierwsze recenzje i jakąś fajna wersję typu VTS ;)


Śro, 29.06.2016, 19:10
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2016 Citroen C3
Fajne wozidełko, ale o wiele bardziej babskie niż Cactus. ;)


Czw, 30.06.2016, 7:37
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Citroen C3
Jako heteroseksualny mężczyzna stwierdzam, że zajebiście mi się podoba. Czy tylko kobiety lubią gadżety wewnątrz i na zewnątrz?

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 30.06.2016, 18:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2016 Citroen C3
Ile to ma wysokości? Wygląda jak mikrovanik.

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 30.06.2016, 19:23
Profil

Postów: 292
Post Re: 2016 Citroen C3
A ja jako nieheteroseksualny mężczyzna stwierdzam, że mi się nie podoba. Coś jest z nim nie tak. Nie tego się spodziewałem, jest jakby zbyt zabawkowy, karykaturalny, a nie zabawny. Prześmiewczy, a nie śmieszny. Trochę jak kwejk przyklejany do każdej strony na facebooku, gdzie się wszystko dissuje.


Czw, 30.06.2016, 19:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2016 Citroen C3
A co ma oreientacja seksualna do lubienia samochodu xD
Mi się podoba, te wszystkie kanty jakoś ładnie współgrają.

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Czw, 30.06.2016, 21:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 921
Samochód: DS3 '14
Post Re: 2016 Citroen C3
Kolejne ujęcia

Image

Image

Image

Image
http://worldscoop.forumpro.fr/

Silniki benzynowe
1.2 Puretech 68KM oraz 82KM
1.2 PureTech Turbo 110KM z 6 biegową skrzynią oraz z automatyczną EAT6

Diesel
1.6 BlueHDi 75KM i 100KM

Wymiary:
Długość 3,99m
Wysokość 1,47m
Szerokość 1,75m
Rozstaw osi 2,54m
Bagażnik 300L

Ciągle szukam zdjęć przy jakimś innym modelu, bo na większości wygląda bardzo masywnie, a z wymiarów wynika że jest niższy od starego C3 o 5cm.


Pią, 01.07.2016, 9:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1259
Post Re: 2016 Citroen C3
Zawiodłem się bardzo. Wygląda zabawkowo, niepotrzebny bi-colore, zestarzeje się bardzo źle. Wnętrze niby zaprojektowane fajnie, ale też z nim coś nie tak. Do tego pozbawili c3 elementów charakterystycznych jak panoramicznej przedniej szyby, o tym, że zwykłe halogeny to jedyna opcja chyba to już nie wspominam. Nie jest brzydki, ale za bardzo się wstrzelili w wygląd a'la Cactus przez co oba modele straciły moim zdaniem. Zobaczymy jak to będzie na żywo wyglądało, ale te badziewne kolorowe wstawki krzyczące z daleka #cool #fun #different nie napawają mnie optymizmem :|


Pią, 01.07.2016, 11:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2016 Citroen C3
Dotychczasowe generacje C3 to dla mnie kapelusz. Tym mógłbym się wozić po mieście, to dalej C3 ale chociaż wygląda jakoś.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 01.07.2016, 21:41
Profil

Postów: 797
Post Re: 2016 Citroen C3
Pierwszy C3, w którym nie wstydziłbym się jechać za kierownicą ;)

Jestem na TAK.
Cactus za bardzo takie ch... wie do czego.


Sob, 02.07.2016, 13:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2016 Citroen C3
Nie przekonuje mnie styl w którym światła są umieszczone pod linią grailla - gdyby tam były soczewkowe reflektory jakoś by to wyglądało, ale ze zwykłymi kloszami jest słabo.

Poza tym samochód naprawdę mi się podoba - wygląda trochę zabawkowo, ale w tej klasie jest to akceptowalne. Ciekaw jestem tylko jak będzie ten samochód prezentował się w wersji "bieda", kiedy spora część z tych designerskich dodatków zostanie ucięta.

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Sob, 02.07.2016, 17:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 921
Samochód: DS3 '14
Post Re: 2016 Citroen C3
Wydaje mi się że biedna wersja będzie podobna, bo lusterka i dach tylko będą w kolorze reszty, no i koła będą mniejsze. Ledy zostaną, nakładki tak samo, a środek z tym ekranem będzie identyczny tyle że czarny, tak jak w Cactusie.


Sob, 02.07.2016, 18:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2016 Citroen C3
Sterowanie nawet nawiewem z ekranu chyba nie jest do końca trafionym pomysłem lub po prostu mało wygodnym ...nawet na tych nowych fotkach już widać pełno odcisków :mryellow:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 02.07.2016, 20:43
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Citroen C3
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

netcarshow

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 08.07.2016, 10:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Citroen C3
Citroën C3 Puretech 110

Silnik 3-cylindrowy PB Turbo 1199 cm3, 81 kW / 110 KM, 205 Nm.
Śr. zużycie paliwa 4,6l / 100 km.
Rozmiary: 3941 x 1728 x 1524 mm.
Pojemność bagażnika: 300l.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
AMuS

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 14.10.2016, 11:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: 2016 Citroen C3
380nm? I dont kur*a think so

_________________
locha lover


Pią, 14.10.2016, 20:17
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Citroen C3
Czujny jesteś, prawidłowa wartość to 205 Nm. Sorry.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 17.10.2016, 8:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018