Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:12




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Środkowy pas bezpieczeństwa 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Środkowy pas bezpieczeństwa
Znajomy wybiera się z psem i ze znajomymi autem. Pies będzie w uprzęży do której będzie zaczepiona specjalna smycz wpisana do zaczepu na pasy bezpieczeństwa. Do tej pory nie było problemu bo pies jeździł sam na tylnej kanapie i można było wziąć gdziekolwiek. Teraz pies ma jechać po środku i okazuje się że środkowy pas ma inną kłamie i zaczep i do tego zaczepu nie pasuje uniwersalna klamra od smyczy. Czy może są jakieś przejściówki? Albo ktoś ma pomysł co z tym zrobić?


Pią, 29.07.2016, 8:02
Profil

Postów: 4
Miejscowość: Sztum
Post Re: Środkowy pas bezpieczeństwa
Są przejściówki. Widziałem w niemieckim serwisie aukcyjnym. W Polsce nie spotkałem się ani razu z takim rozwiązaniem. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest śmieszne, ale to już sprawa drugorzędna.
Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to spróbuj udać się do jakiegoś większego sklepu zoologicznego. Tam na pewno znajdziesz osobę, która nabywa towar z poza Polski. Być może oni Tobie pomogą.

_________________
Blog o chip tuningu i nie tylko


Pią, 16.09.2016, 12:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Środkowy pas bezpieczeństwa
Fajnie, że myślisz o bezpieczeństwie swojego psiaka :)


Wto, 30.10.2018, 3:23
Profil

Postów: 61
Post Re: Środkowy pas bezpieczeństwa
Tego typu przejściówek możesz spokojnie poszukać także w sklepach internetowych w PL z akcesoriami samochodowymi, powinieneś znaleźć. Jeżeli pies jest rasy miniaturowej to są także specjalne klatki i boxy do przewożenia psów.


Pią, 08.03.2019, 10:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018