Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:06




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
2016 Lexus UX 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 2016 Lexus UX
Japońska marka na zbliżających się targach samochodowych w Paryżu zaprezentuje koncept małego crossovera, który gdyby został wdrożony do produkcji konkurował by z takimi autami jak Audi Q2. Stylistycznie czerpie dużo z obecnej stylistyki modelu RX oraz NX. Czy auto trafi do produkcji, na pewno w nieco zmienionej formie ? To zapewne wszystko zależy po tym jak UX będzie odebrany na targach w Paryżu.

Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 10.09.2016, 22:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Lexus UX
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
automobile-magazine.fr

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 04.10.2016, 14:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2016 Lexus UX
Ło matko, jaki gniot :shock: Wygląda jakby przetoczyła się po nim wielka kula :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 04.10.2016, 15:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2016 Lexus UX
Wentylowane fotele nabierająnowego znaczenia ;)


Śro, 05.10.2016, 11:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Lexus UX
Cytuj:
Agresywna stylistyka ma łączyć – jak twierdzą przedstawiciele marki – klasyczne linie samochodu terenowego z dynamiką crossovera. Niezależnie jak spojrzymy na Lexusa UX, okazuje się, że styliści nie ograniczali się w zastosowaniu niespotykanych dotychczas rozwiązań. Pozostali jednak wierni charakterystycznemu grillowi, który wyróżnia auta Lexusa z tłumu.
Kabina mieszcząca cztery osoby została podzielona na dwie sekcje – pierwszy rząd odwołuje się do sportu i dynamiki, drugi rząd z kolei do luksusu i wygody. Fotel kierowcy i pasażera to projekt Kinetic Design inspirowany pajęczą siecią.
To nie koniec innowacji – deska rozdzielcza przyjęła formę hologramu, słupki A są przeźroczyste (świetny pomysł!), a lusterka wsteczne zastąpiono systemem kamer.
Nie wiadomo co znajduje się pod maską Lexusa UX, jednak pierwsze informacje wskazują na to, że jest on zapowiedzią następcy modelu CT200h. Niemal pewny jest montaż układu hybrydowego, który to jest cały czas rozwijany przez Lexusa.

se.pl

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 07.10.2016, 12:56
Profil
Post Re: 2016 Lexus UX
Wygląd fajny, tak w ogóle to lubię i podobają mi się Lexusy. Zastrzeżenia mam do napędu. Wiem że hybrydy to ekologia itd., ale jednak klasyczny napęd tworzy samochód. Jeździłem kilkoma Lexusami m.in NX hybrydą i benzynowym i muszę powiedzieć, że hybryda nie umywa się do benzyny. A z tego co słyszałem to UX ma być tylko z napędem hybrydowym.


Pon, 10.10.2016, 10:34
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018