Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 7:57




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe
sebastianadam napisał(a):
Ciekawe jak będzie się sprawował ten tryb Drift. Wiadomo, na jakiej zasadzie będzie działał?


Przy uruchomieniu tego trybu komputer odłącza przedni napęd i cała moc trafia na tylną oś, dezaktywowana jest też kontrola trakcji, a biegi można zmieniać tylko ręcznie.

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 03.02.2017, 13:00
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Do gamy nadwoziowej klasy E dołącza ostatnia odmiana - kabriolet. Nowa klasa E cabrio urosło w porównaniu do poprzednika zarówno wzdłuż (+123 mm) jak i wszerz (+ 74 mm), rozstaw osi zwiększył się o 113 mm. Do wyboru będą cztery kolory dachu - czarny, czerwony,brązowy i granatowy. Dach składa się w czasie 20 sekund i jest to możliwe do prędkości 50 km/h. Po raz pierwszy do klasy E cabrio będzie możliwe zamówienie napędu na cztery koła.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 02.03.2017, 16:56
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Śliczny jest ten kabriolet, jestem pod wrażeniem, ze można go zamówić z 4matikiem.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

motor1.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 07.03.2017, 15:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Szkoda, że kokpit taki paskudny.

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 07.03.2017, 17:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Dokładnie... to samo miałem napisać.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Wto, 07.03.2017, 17:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Powalająca cena :shock:
Cytuj:
W tym miesiącu do oferty marki wchodzi oficjalnie model Klasa E All-Terrain. To nic innego jak uterenowione kombi z seryjnym napędem na wszystkie koła i zwiększonym prześwitem.
Do wyposażenia Mercedesa Klasy E All-Terrain należą takie elementy jak napęd 4Matic, większe opony, osłona chłodnicy o stylistyce a'la SUV, układ wydechowy z dwoma nakładkami na końcówkach rur, a także relingi dachowe, osłona krawędzi przestrzeni bagażowej, listwa ozdobna krawędzi nadwozia i ramki okienne z polerowanego aluminium oraz pneumatyczne zawieszenie z możliwością regulacji prześwitu.

Klasa E All-Terrain jest o 29 mm wyższa od "zwykłego" kombi: 14 mm przypada na większy profil opon, a kolejne 15 mm na bazowe podwyższenie pneumatycznego zawieszenia. Prześwit waha się od 121 do 156 mm.
All-Terrain debiutuje w wersji E 220 d (194 KM), napędzanej nowym silnikiem Diesla. Niedługo potem dołączy odmiana z jednostką 6-cylindrową, również wysokoprężną. Oba warianty standardowo oferują 9-biegową przekładnię automatyczną.

Na polskim rynku Mercedes Klasy E All-Terrain kosztuje katalogowo od 251 100 złotych. Wśród rynkowych konkurentów omawianego modelu wymienić można takich graczy jak przede wszystkim Audi A6 Allroad oraz Volvo V90 Cross Country.

samar.pl

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 14.03.2017, 14:13
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Powalająca tzn. za wysoka czy za niska? ;) Bazowe A6 Allroad z silnikiem 3.0 TDI 218KM kosztuje prawie 280 tysiaków.


Wto, 14.03.2017, 18:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 797
Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
bartez napisał(a):
Szkoda, że kokpit taki paskudny.


Może nie tyle kokpit jest paskudny co bardzo razi w oczy ten ogromny tablet.....ciekawe czy jesli klient sobie zażyczy czy była by możliwość aby wyprodukowali z tradycyjnymi zegarami ..... bo te cyfrowe nie przemawiają do mnie ....

_________________
Live ist brutal in zasadzkas


Śro, 15.03.2017, 12:56
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Wersja coupe ma w bazie klasyczne zegary (niestety wkomponowane na odwal się):

Image

W kabrio będzie pewnie podobnie.


Śro, 15.03.2017, 13:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
Nie tylko wersja coupe. Każda wersja ma taką możliwość, widziałem taką konfiguracje na żywo w sedanie i ...jestem zwolennikiem dwóch tabletów ;) Tym bardziej, że fajnie to można wszystko skonfigurować.

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 15.03.2017, 23:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Mercedes E-klasse/AMG/All Terrain/Coupe/Convertible
cobra napisał(a):
Powalająca tzn. za wysoka czy za niska? ;) Bazowe A6 Allroad z silnikiem 3.0 TDI 218KM kosztuje prawie 280 tysiaków.

Wydawało mi się, że wysoka. Ale jak dziś przeczytałem o cenach Passatów, to chyba odszczekam to :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 16.03.2017, 9:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018