Forum dotyczące samochodów seryjnych, produkowanych obecnie (choćby w ilościach śladowych) bądź oficjalnie zaprezentowanych
Wyślij odpowiedź

2017 Aston Martin Vantage

Śro, 22.11.2017, 11:32

Aston Martin przedstawił po 12 latach produkcji nowy model Vantage. Stylistyka nowego modelu znacząco odbiega od większego modelu DB11. Czego nie można było powiedzieć w przypadku poprzedniego duetu DB9 i poprzedniego Vantage.
Podwozie Vantage pomimo tego, że bazuje na tym z DB11 jest według producenta w 70 % zmienione. Vantage będzie wyposażony w układ zmiennego tłumienia amortyzatorów z trzema trybami pracy: Sport, Sport Plus oraz Track
Vantage będzie napędzany przez jednostkę AMG.
4.0 litrowy silnik V8 generuje moc 510 KM oraz 685 Nm
Napęd będzie przenoszony poprzez 8 biegową przekładnie automatyczną ZF
Rozkład masy pomiędzy osiami wynosi równe 50:50. Przyspieszenie od 0-100 km/h w 3.6 s. Prędkość maksymalna 313 km/h
Pierwsze egzemplarze trafią do klientów w pierwszej połowie 2018 r. Ceny na rynku niemieckim startują od 154 tys. euro


ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage


Źródło: carscoops.com

Re: 2017 Aston Martin Vantage

Śro, 22.11.2017, 12:27

Okropnie wygląda. :/ Siatex z przodu jak od wiejskiego tunera, z tyłu smutne lampy jak w aktualnej MX5-tce, tylko z profilu jest nieźle (choć trochę za bardzo jak F-Type). Wnętrze też jakoś specjalnie mi nie podchodzi, spasiona konsola centralna jak w AMG GT. ;)

Re: 2017 Aston Martin Vantage

Śro, 22.11.2017, 15:34

O makabra, wnętrze jak w nissanie juke. Z przodu smutek, z tyłu smutek, w dodatku całość wygląda jakoś tak... tanio.

Re: 2017 Aston Martin Vantage

Śro, 22.11.2017, 15:41

W mojej opinii to spadek formy w AM :? Przód trochę nijaki, wnętrze miało chyba być bardziej młodzieżowe, za to tył kojarzy mi się z Laguną Coupe (to akurat ładne auto ale odgrzewany kotlet :wink: ) :>

Re: 2017 Aston Martin Vantage

Czw, 23.11.2017, 19:28

Alfisti4ever napisał(a):W mojej opinii to spadek formy w AM :? Przód trochę nijaki, wnętrze miało chyba być bardziej młodzieżowe, za to tył kojarzy mi się z Laguną Coupe (to akurat ładne auto ale odgrzewany kotlet :wink: ) :>


Laguna Coupe wygląda ładniej z tyłu niż ten Aston Martin.....przód zalatuje Mazdą MX5 ....ogólnie taki nijaki ...... Najładniejszy Aston Martin który powstał do tej pory to według mnie DB9
Wyślij odpowiedź