Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 8:13




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Forumowicze o Forumowiczach 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post Forumowicze o Forumowiczach
Chciałbym abyście pisali tutaj jak postrzegacie innych forumowiczów.
(w formie krĂłdkich wypowiedzi).

Ice:o orientacji się wypowiadał nie bede bo nie wypada :lol: , Ice wprowadził mnie na forum jest zarazem osobą którą poznałem najwcześniej i to on namówił mnie na rejestracje na aG.

Reanimator:Ten człowiek zaś zatargał mnie na SŚ , kiedyś uważałem że się do mnie przyczepił z powodu ciągłej krytyki ale zauwarzyłem że on tak zawsze.

eF:Nie znam go prawie wcale ale z tego co zauwarzyłem to prawdziwy

"WŁADCA CHAOSU" i potrafi nieźle namieszać.

Harnaś:Harnasia poznałem w dość dziwnych okolicznościach (całkiem przypadkiem do niego zagadałem około godziny 3:50) podczas rozmów głosowych zauważyłem że jest kulturalny do granic możliwości.

DOBRA TERAZ WY NAWIJAJCIE!!!!!!! :)
Potem napisze reszte. :wink:


Wto, 25.01.2005, 18:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Narazie wypowiem sie o tych co juz napisali w temacie, a więc:
Debosy: trochje miałem okazje z Tobą pogadać i jestes spoko gośc nie wyróżniasz się niczym szczególnym ;)
HarnaĹ›:
Debosy napisał(a):
podczas rozmów głosowych zauważyłem że jest kulturalny do granic możliwości.

Dokładnie taki jest, zadka cecha, ale jednak na + ;)
eF: to jest ciekawy patent, miałem okazję kiedyś z nim na gg pogać ( daj mi nowy numer, tzn. odezwij się na moje gg ;) ) fajne odzywki ma takie preFokacyjne :P ogólnie jest to człowiek inni niz wszyscy, jak widziałem jego zdjęcie to sie nie spodziewałem, że taki człowioek może tak mieszać, cóż nie wygląd znaczy o człowieku ;)
Reanimator: z tym człowiekiem miałem okazje duzo pogadać, spoko gościu, ale jednak troche wybuchowy /jak ja w młodości teraz sie kontroluję więcej ;) / miał kłopoty, ale poradził se juz chyba - ja bede miał czas odezwę się ;)
Tomasz: gadam z Tobą co jakiś czas, ale nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń - aniał stróż forum, który na codzień także pomaga w innych sprawach :)

narazie tyle, może jutro więcej napisze 8)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Ostatnio edytowany przez Spark^, Śro, 26.01.2005, 22:39, edytowano w sumie 1 raz

Wto, 25.01.2005, 21:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: A8 D2
Post 
No więc może ja się też wypowiem narazie o tych co pisali w tym temacie :wink:
Debosy-Cóż tu więcej mówić ,bardzo wporzadku gościu ,na którego można zawsze liczyć ,zastrzezeń nie mam żadnych

eF-Nie znamy się jeszcze za bardzo ,nie miałem nigdy przyjemność z nim poklikać ,więc nic nie moge powiedzieć :wink:

Reanimator-Również spoko gość ,tylko troche upierdliwy ,i wk*rwiający czasem ,ale ogólnie na + :mrgreen:

Tomasz-Hmmm ,tak dokładnie to znam go ponad miesiąc bliżej ,ale do niego nie mam zastrzeżeń ,bo i pomoże jak trzeba ,i wogóle jest pomocny ,człowiek na którego można liczyć :twisted:

Spark-Moim zdaniem jest to bardzo prosty gościu ,z którym można konie kraść :twisted: świetnie się z nim dogaduje ,i również pomoże jak trzeba :)
P.S Dzięki za komplementa :wink:


Wto, 25.01.2005, 22:02
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
    Spark^ napisał(a):
    Narazie wypowiem sie o tych co juz napisali w temacie, a więc:

    ZrobiÄ™ tak samo!! :D

    Debosy - kojarzysz mi się z aG. Jedyne co o Tobie mogę powiedzieć to to, że mi nie zawadzasz :twisted: :lol: ;) [joke] a tak na serio - po prostu raczej sie nie znamy, tylko tyle co Cię czytam na forum :) Nastawiony - pozytywnie! [edit: założyciel fajnego tematu ;) ]

    Harnaś - człowek interesu 8) jak sam o sobie mówi - trochę niezdecydowany, ale wcale mi to nie wadzi ;) taki wiek, po prostu... chyba tez taki kiedyś byłem, nie wiem. Ale wiem że dzięki mojemu dawnemu zapałowi podobnemu do obecnego zapału Harnasia - mamy dziś zreaktywowane SŚ! :D ;) Zawsze miły (przynajmniej na gg) - trzeba przyznać!

    eF - heh, to dopiero osobowość!! :D Przeprowadziliśmy niejedną długą rozmowę na gg ;) Zarówno tych bardoz szczerych, jak i ... heh, wstyd się przyznać :P :lol: ;) Człowiek o bardzo zmiennych poglądach, do czego nie mogę się wciąż przyzwyczaić. Słynny preFokator. Czasem ma dobre pomysły ;) Jest z nami od początku - szacuneczek!! :D Aha - na poparwę humoru - w sam raz! ;)

    Reanimator - wojownik, dość agresywny, ale naprawdę dobry człowiek z zasadami ;) Mimo wszystko bardzo Go lubię, ma w sobie to coś, że mimo "twardego" języka etc, jest sympatyczny! Umie ktoś tak? resprect! ;) :P

    Spark^ Też staaary forumowicz, kocham tamte czasy :D ;) Czasem gadka na gg, żadnych charakterystycznych cech, zawsze miły, dlatego najkrócej (podobnie jak u Debosy'a) - i też pozytywnie!! :D

    To tyle ;) Postaram się scharakteryzować każdego, kto tu się odezwie ;) Na razie więcej osób nie ma... ;) :P

_________________
Rover 75 V6 & other...


Ostatnio edytowany przez Tomasz, Wto, 25.01.2005, 22:15, edytowano w sumie 1 raz

Wto, 25.01.2005, 22:02
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
    Ice, Wilu, odezwaliście się tylko po to aby usłyszeć moją opinię? :twisted: ;)

    Ice! - też full respect; jak chce, to potrafi! Pamiętam kilka Jego wypowiedzi, którymi mi naprawdę zaimponował. Stety lub niestety, obecnie zarażony przez eF-a :twisted: ale tak to jest, gdy sie nie patrzy gdzie i z kim :twisted: :lol: Lubimy ikonkę ":>" ;)

    Wilu - Człowiek - jak to mówią - "do rany przyłóż"! Miewa czasem spore problemy, ja też je mam, choć ciut inne. Jednak zbliżyło to nas do siebie ;) Nie umiem przeżyć dnia bez zapukania do Niego na gg. Chociaż raz dziennie - ale muszę! Przyjaciel.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Wto, 25.01.2005, 22:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
No wiec teraz moja kolej.

Najpierw wypowiem siÄ™ na temat tych osĂłb z ktĂłrymi mam najbliĹĽszy kontakt :wink:

Tomasz - jest to człowiek, któremu bardzo dużo zawdzięczam :!: Zawsze bardzo chętny do pomocy, mogę z nim zawsze porozmawiać o wszystkim i o niczym :wink: poradzić sie, wygadać, pośmiać ....... wspieramy się wzajemnie w trudnych chwilach i zawsze sie dogadujemy. Również jest to typ człowieka którego można do "rany przyłożyć" i z którym można "konie kraść" :wink: Tak jak on mnie ja również traktuję go jak wielkiego przyjaciela :!: :!: :!: Image


Reanimator - człowiek z ciętym językiem ale ze "złotym sercem". Kolejna osoba z którą zawsze i o wszystkim :!: mogę pogadać (niekiedy do późnych godzin nocnych). Również jest moim wielkim przyjacielem. To właśnie on pokazał mi to forum i dzieki niemu tu się znalazłem. Szanuję go za to jakim jest człowiekiem, ma swoje zasady których sie trzyma i nie da sobą manipulować (tak trzymaj). Ma różne problemy (jak każdy), wiele nieraz o nich rozmawiamy, zawsze chce poznać moja opinie :wink: Jak to się mówi facet z jajami :!:


Lordzofmafia - ostatnio jakoś nam sie kontakt urwał :/ ale nie mogę o nim powiedzieć złego słowa. Człowiek konkretny, rzeczowy o bardzo podobnych zainteresowaniach głownie muzycznych do moich :wink:


DeusZ - bardzo porządny człowiek, to właśnie on powiedział mi co i jak, jeśli chodzi o forum (nasze rozmowy w wakacje). Również jest to osobnik :wink: , któremu mogę zaufać. Chętny do pomocy, o podobnych zainteresowaniach (muzycznych) i nie tylko. Też facet z jajami :wink:


Ice - facet o zajebistym poczuciu humoru, niektóre jego komentarze rozbawiają mnie do łez. Z powodu jego odmiennych zainteresowań :wink: mało rozmawiamy (dawniej trochę więcej) ale i tak mam do niego FULL RESPECT :!:


markus - drugi z moich forumowych "braci" (pierwszym jest Reanimator jak sie pewnie wszyscy domyślili), człowiek niesamowicie konkretny, mało gadamy ale jak juz nam sie uda to wspólnych tematów nam nie brakuje (napoje wyskokowe, zioła, kobiety, samochody itd.). TOTAL RESPECT :!: :!: :!:


Harnaś - jak to napisał Tomek, człowiek intersów, ciągle nowe pomysły, niezwykle kulturalny w rozmowach :!: (szok). Chociaż znam go od niedawna to też go szanuję i mam o nim jak najlepsze zdanie.


A teraz Ci ktĂłrych znam nieco mniej:

Spark^ - udało nam sie kilka razy pogadać, człowiek którego komentarze (podobnie jak komentarze Ice'a o czym już pisałem wcześniej) niejednokrotnie mnie rozbrajają w powodują że mogę sie utrzymać na fotelu ze śmiechu. Bardzo sympatyczny osobnik :wink:


el_payaco - facet którego również bardzo cenie i sznuję za, powiedzmy to, oryginalnośc i niejednokrotnie trafne uwagi :wink:


eF - na jego temat niewiele mogę napisać. Nie miałem jeszcze przyjemności z nim porozmawiać (niestety), ale ogónie ma u mnie RESPECT za swoją oryginalnośc i robienie "zamieszania" na forum swoimi prowokacjami


Pozdrawiam

Wilu :D

P.S. jeśli mi sie ktoś jeszcze przypomni to o nim naiszę

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Wto, 25.01.2005, 23:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
no to moĹĽe ja napiszÄ™. GĹ‚Ăłwnie o tych z ktĂłrymi mam kontakt bliĹĽszy

Reanimator - opinia podobna jak u innych, Człowiek agresywny, nie zawsze mi pasuje styl i ton w jakim sięwypowiada na forum. Na gg, co innego, jeden z ludzi "pokrzywdzonych" na tym forum, teraz chyba już nieco się otrzasnął. bardzo w porzadku. Jeden z tych, którym zawdzieczam sporo

Lordzofmafia - człowiek mi na tym forum chyba najbliższy. Mimo wszelkich różnic (on miłośnik opla, ja forda :wink: ) W sumie najdłuzej z nim rozmawiam, kolejny pokrzywdzony, też już chyba lepiej. Człowiek któremu najwięcej zawdzięczam, bo mnie wspierał w momentach załamania i wyciągnał mnie do życia. Jeden z ludzi, ktorych mogę smiało nazwać przyjaciółmi

Tomasz - admin jak admin, gadamy ostatnio głównie służbowo, bo mnie molestuje o banner, a ja o nim zapominam :evil: . Ale trzyma to forum w całości przynajmniej

Tyle znam osób z dłużsyzch rozmów na gg.
Nie bedę oceniał więcej osób, bo za mało was znam i mógłbym ocenić błednie, patrzac tylko po wypowiedziach na forum :wink:

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 25.01.2005, 23:33
Profil
Post 
Reanimator-Wojownik (warrior,fighter)(c)Tomasz - to mi sie podoba :twisted: ,eF -Władca Chaosu -macie to zapamiętać bo tak teraz se życzymy by na nas tak mówić :twisted:
zaczne od kolejności jakiejś tam.

Ice spoko kolo,ostatnio sie troche zaprzyjaźniliśmy,pomagamy se nawzajem,to on mnie tu sprowadził,to z nim zaczołem pierwszy gadać na aG,ja z poczatku niechciałem tutaj,bo widziałem że tu dużo postów sie pisze,i dopiero po chyba 2 tygodniach Ice mnie przekabacił.Gicior Facet

Lordzofmafia z początku mysłałęm że to kajaś ważna osobistość tutaj,może przez ten nick,ale jak zagadałem do niego,to już nie wydawał sie mafiozą :wink: ,to zajebisty chłopak,wrażliwy i zostaliśmy przyjaciółmi w krótkim czasie,z nim to chyba najwięcej gadam na gg i o wszystkim to prawdziwa przyjaźn
to swój chłop na którego zawsze moge liczyć,gadanie do puźnych godzin,a nieraz i ranne były :twisted:

Tomasz z początku sie troche go obawiałem ,że bedzie mnie opierniczał za coś tam,ale jak zaczeliśmy gadać to zrobiło sie wporzadku,
był taki okres że pomagaliśmy se nawzajem i to było zajebiste,wspieraliśy sie nawzajem zresztą jak to bywa w rodzinie.
zero zastrzeżeń,i nie patrze na niego jak na Admina(bo jest lipny :wink: 0
tylko jak na spoko klienta!!!!!!!

Harnaś hm harnasia tz poznałem nawet dobrzez,bo oprócz gg gadaliśmy przez skypa razem z Debosym i Sparkiem mieliśmy konferencje we czterech.ostatnio troche sie na mnie pogniewał ale mysłe że nasze stosunki sie nie zepsuły,jest Git,były konflikty ale już niema (narazie :wink: )

Spark Z nim troche tez przegadałem,o pannach i nietylko,teżgadalismy przez skypa,to też jest super koleś z którym można pogadac o wszystkim,za wiele czasu to on nie ma ,ale sie czasami odezwie

Seth Też troche sie znamy,ja znam jego problemy on zna moje,i tez rozmawiamy czesto o tym,też jest fajnym kumplem z którym można pogadać o wszystkim i nawet mamy jedną wspólna ceche "przezwisko"
myśłe że mała przyjaźń jest miedzy nami

Debosy Wojtek tez kojarzy mi sie z aG,i tym pomarańczowym samochodem z aviataru,chłopak z którym chyba najwięcej gadałem przez skypa (głos jak maciej orłoś :wink: )zero zarzutów ,spoko kolega,gadamy na gg,jest super nienarzekam na niego :twisted:

Markus To bardzo bliski mi człowiek,przyjaciel i z nim nawięcej chyba przegadałem telefonicznie,dzwonimy do siebie co jakiś czas,jest jak brat,zna moje problemy ja znam jego i sie wspieramy nawzajem,
pomagamy se jak bracia i to jest to big respect

Wilu To człowiek nr 2,z którym gadam najwięcej na gg,do puźnych godzin nocnych i na kazde tematy,też znam jego każdy problem on zna mój i też sobie pomagamy jak tylko możemy,ostatnio mało jest rozmowny,ale rozumie go wiem co jest grane.zajebisty facet mona polegać!!

eF hmmm,od początku były jakieś excesy między nami,nieprzypadliśmy se do gustu,troche go nielubiłem on mnie też pewnie,kilka razy padły mocne słowa,i tak jakby sie nie odzywamy do siebie od pewnego okresu,nie rozmawiałem z nim na gg a chętnie bym to zrobił,poznali byśmy sie i chyba nie było by tak źle,jak jest czasami na forum,w sumie to było bo już nei ma konfliktów miedzy nami(narazie :wink: )

el_payaco zawsze ksywa mi sie kojarzy z pajacem a nie z piłkarzem,ostatnio klikneliśmy pare razy na gg,to też jest fajny chłopak
lubie go,czasami lubimy sie droczyć,ale na aG,od jakiegoś okresu tak jak byśmy walczyli razem,jest git i napewno bedzie lepiej

Deusz Z tadeo tez sie chyba nie polubiliśmy od początku,wkurzały mnie jego wypowiedzi,były często wojny,ale zmieniłem zdanie o nim,i myśłe że to zajebisty chłopak,a wypowiedzi ma mądre i przemyślane,
nie gadałem z nim przez gg,a szkoda by z chęcią bym sie zaprzyjaźnił.

Dj Boowzy z didżejem też sie zakolegowałem przez gg i tlena,też fajny chłopaczek,lubie go ,(jego galerię są smętne bo wielkie :wink: :wink: ) troche pogadaliśmy i nawet wspólne dzieło na sś RR vs MM,a wy tak nie potraficie :twisted: :wink: .zero zarzutów jest git

Ogólnie jest dobrze,jest kilku przyjaciół,rozmowy telefoniczne,przez skypa,gg,tlen,kilkoro nieznam,a chętnie bym pogadał.
Jeżeli kogoś pominołem to sory.
Jest tez kilku ludzi których znam tylko z wypowiedz,np Johny,emuribas,Ixxos,Cyryl,Guerrillero,pończak,add master,chicken,
porschecars.website.pl (czemu nie ma normalnego nicka),Jacub,Viper,tych w jakiś sposób kojarze z sś,i tez nic nie mam do niech,emuribas troche podskoczył dając vina z perułką na głowie,ale to takie tam było i nieważne.

pozdrawiam serdecznie to mówił ja wasz Reanimator-Wojownik


Ostatnio edytowany przez Reanimator, Śro, 26.01.2005, 17:26, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 26.01.2005, 0:26
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
Bywam na forum często, zazwyczaj kilka razy dziennie, ale jak do tej pory nie miałem okazji nawiązać z kimś bardzo bliskiej znajomości. Najczęściej rizmawiam chyba z Dominikiem. Głównie ze względu na wspólne sympatie i antypatie motoryzacyjne (zgadnijcie jakie). Jak zgłaszam się do Lorda z jakimś pytaniem o Opla i on nie zna odpowiedzi to poszukiwanie tego w necie można sobie darować - jeżeli Lord tego nie wie, to nikt tego nie wie.
Seth napisał(a):
Lordzofmafia - Człowiek któremu najwięcej zawdzięczam, bo mnie wspierał w momentach załamania i wyciągnał mnie do życia.
Tu mogę napisać dokładnie to samo. Gdy byłem w skrajnym życiowym dnie i myślałem, że już się nie podniosę, to Dominik pomógł mi przetrwać te krytyczne chwile wspierając mnie dobrym słowem. Jestem mu za to dozgonnie wdzięczny.
Sporadycznie miewam krótkie rozmówki za Tomaszem, Wilem i Harnasiem, ale tego jest za mało aby wystosować jakąkolwiek bardziej złożoną opinię. W każdym razie cech negatywnych nie uświadczyłem.

_________________
HLVS!


Śro, 26.01.2005, 8:24
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
No to i ja postaram opisać przynajmniej te osoby , które wpisały się do tego tematu ;)

Guerrillero nigdy nie rozmawiałem z nim na gg więc nie za dużo o nim wiem , ale czuje respect do gościa ;)

Reanimator kocham go jak brata ;) zawsze pomoże obronić naszego Maybacha :twisted: da się z nim pogadać ;) wczoraj nawet doradził mi kupno komórki ;)

Seth też raczej nie zaczęsto z Seth'em gadam na gg ;) albo wcale nie gadałem :P nie pamiętam ale żadnych zastrzeżeń do niego nie mam

Wilu krótka piła z mojej strony ;) naprawde spokoooooooo koleś , sporadycznie z nim gadam na gg ale to raczej moja wina ;) (często ukrywam się :P ) , mój rywal w robieniu galerii ! :twisted:

Tomasz na wstępie full respect dla Admina ;) Tomek mi pomógł tyle razy , że nawet nie wiem jak mu mam za to dziękować ;) znam go prawie od początku forum ;) ( zarejestrowałem się 2 miesiące po nim ;) )
Od czasu do czasu rozmawiam z nim na gg

Ice no cóż ;) nie zaczęsto rozmawiam z nim na gg ;) więc dogłebnie go jeszcze nie poznałem ;) , jak ktoś to podkreślił jego komentarze rozbawiają do łez ;)

HARNAŚ spoko koleś , na początku miałem do niego pretensje za pisanie tylko i wyłącznie małym literami i nierówne zdjęcia w jego galeriach :P (mnie to wkórza) , ale poprawił się ;)

Spark^ Krystiana znam też dość długo , kiedyś tam rozmawiałem z nim dłużej niż 30 min ;) ale to się zmieniło i kontakt się urwał ... ;) czasem wkórzają mnie jego jedno wyrazowe posty , ale usprawiedliwia go to , że rzadko wpada na forum ostatnio i pewnie ma wiele tematów do przejżenia

eF człowiek szałowy i ekstrawagancki ;) zawsze ma jakąś fajną gadke ;) no i jego nick wyróżnia się z pośród wszystkich przydługawych nicków ;)

Debosy zbytnio go nie znam , ale on chyba chciał mnie poznać bo wczoraj lub kilka dni temu odezwał się na gg , a ja nie zabardzo miałem ochote z nim wtedy rozmawiać ;) soory ;)

el_payaco jego nick też mi się kojaży raczej z pajacem niż piłkarzem niż piłkarzem ;) raczej nie rozmawiam z nim na gg , jak dobrze pamiętam nauczyłem go kiedyś robić galerie ;)

Lordzofmafia znam go bardzo długo , zajebisty człowiek , czasami rozmawiałem z nim na gg , chodząca encyklopedia o Oplu to moge z pewnością powiedzieć ;)

Markus chyba nie rozmawiałem z nim nigdy na gg ( a może rozmawiałem a nie pamiętam :P ) ... ale czuje oczywiście respect za to , że jest fanem mojego ukochanego Maybacha :D mam nadzieje że kiedyś z nim porozmawiam

DeusZ nie zabardzo go znam bo nie rozmawiam z nim na gg , a jak chciałem rozmawiać to nie miał czasu ;) trudno się mówi :P

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 26.01.2005, 9:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post 
Przez chwile się wachałem czy zakładać taki temat ale widzę że było warto!!!

Tak jak powiedział już reanimator przylgneło do mnie określenie "Maciej Orłoś" , podczas naszej konferencji głosowej ale jest dość trafne więc nawet mi się podoba.

SPARK^:Spoko gość bywa na GG dość żadko ale gdy tylko się pojawia to zawszę z nim chętnie pogadam , najczęściej gadamy przez skype , najbardziej kojaże go z charakterystycznym dla niego akcentem , ogólnie dobry kumpel.

Guerrillero:Nigdy z nim nie gadałem ale zawsze kojażyłem go z osobą bardzo poważną.

Wilu:Gadamy mało ale rozmawia mi się z nim bardzo przyjemnie , często mnie zaskakuje ,zaskoczył mnie kiedyś gdy weszłem do działu Prototypy i ujrzałem 66 jego tematów jeden po drugim , miewa czasem problemy co często objawia się statusami na GG , ogólnie jest spoko !!!

Lordzofmafia:Często mówi że nie ma czasu i to głównie u niego zapamiętałem nie gadamy często , bardzo sympatyczny facet

Markus:Pare razy pogadaliśmy , dużo pracuje ,więc nie mam za bardzo okazji zagadnąć ale uważem że jest spoko gość !!!

Seth:Hmm... trudno powiedzieć , nie gadałem z nim nigdy ale jeżeli nadaży się okazja to chętnie pogadam ,kojaże go głównie z avatarem.

Tomasz:Od początku uważałem że jest sympatyczny , wyrozumiałość jego jest bardzo wielka , anioł stróż forum , gadaliśmy chyba tylko raz , uwierzcie mi byłem zarejestrowany na wielu forach i uważam że Tomasz
to wielki skarb tego forum , jest super !!!

Dj Boowzy: gadamy mało ,gdy się rejestrowałem na tym forum zrobił na mnie ogromne wrażenie pod względem ilości napisanych postów , ogólnie uważam że jest sympatyczny i nie mam mu nic do zarzucenia.

DeusZ:To jest dopiero zajęty człowiek , i głównie z tym mi się kojarzy , żadko bywa na GG , ale troche z nim przegadałem , codziennie jesteśmy oddaleni od siebie nie więcej niż na kilometr (szkoła) , jego wypowiedzi są mądrze napisane i bardzo przemyślane. Tak trzymać.

El_payaco:Zawsze będzie mi się kojażył z tym avatarem z aG (był to jakiś niebieski samochód na białym tle , mój miastowy rodak , nie gadamy często bo żadko bywa ,jest ok.

Reanimator:(ciąg dalszy mej niedokończonej wypowiedzi) Hmm... Na początku byłem na niego negatywnie nastawiony z powodu częstej krytyki ale wkródce okazało się że jest bardzo dobrym kolegą i że zawsze można na niego liczyć , najczęściej gadam z nim przez skype , a jak już gadamy to zwykle coś zajada , często używa słowa "żenada" co głównie zapamiętałem , gdy jestem przybity często mnie pociesza mówiąc "Pierdol to wszystko" , jest dobrym kumplem i za to go cenię.


Śro, 26.01.2005, 9:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
No więc ja się teraz wypowiem na temat osób, których w moim poprzednim poście nie wymieniłem:

Dj - pozytywnie zakręcony człowiek, maniak galerii (ja staram sie mu dowrównać i kiedy wydaje mi się że już jestem blisko to oz wtedy zaskakuje mnie jeszcze bardziej). Udało nam sie kilka razy pogodać na gg ale zarówno On jak i ja się ukrywamy więc (przynajmniej ja) nigdy nie wiem kiedy jest a kiedy go nie ma :wink:. Pamietam jak kiedyś mi doradzał jaka galerię zrobić a jakiej nie (to było jakoś w wakacje). Ogólnie cenie go i szanuję (jak każdego tutaj).


Guerrillero - nie znam go zbyt dobrze ale kilka razy udało nam sie zamienić parę zdań na gg (głównym tematem były sprawy twchniczne, ale nie tylko :wink: ). Nie mam mu nic do zarzucenia. Full Respect za oryginalność.


Debosy - parę razy zamieniliśmy kilka słów na gg ale ostatnio jakoś nie gadamy za wiele (praktycznie w ogóóle). Jak do większości także i do Niego jestem pozytywnie nastawiony, powiem więcej zawsze mi się z nim dobrze rozmawia :!:


Seth - nie zdążyłem go zbyt dobzr poznać niestety, ale na tyle na ile go znam, to mogę o nim powiedzieć że jest bardzo ciekawym człowiekeim. Łączy nas wspólne stanowisko w kwestii Mercedesów 8) oraz bardzo często dawnrj motoryzajcji (lat 60-70'tych). Nie mogę nic złego o nim powiedzieć. Ma u mnie pełen szacunek.

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 26.01.2005, 10:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
No więc cd. wypowiedzi, którzy teras sie odezwali w temacie:
Ice: Jak z nim gadam na gg to jak bym nawijał sam do siebie kupa śmiechu i radości, zpoko ziooooooom, ale żadko z nim gadam
Wilu: mało gadalismy nie miałem za bardzo jak go poznać bliżej, ale z forum kojarzy mi się jako człowiek, który nie bierze wszystkiego na powaznie
Seth: wcześniej więcej z nim gadałem, ostatnio brak czasu i dawno, żem go słyszał ;)
Dj Boowzy: ech, ech, ech kupa smiechu i radości z nim, lubie z nim pogadać, choć nie mam ostatnio czasu, ale jak on do mnie zagada to jakos czas się znajduje ;)
Guerrillero: na początku miałem problem z pisaniem Twojego nick`a /w sumie to dalej mam, ale juz lepiej/ nie znam Cie prawie wcale, ale kojarzysz mi sie jako poważny człowiek, tylko czasem wybuchowy, może kiedyś pogadamy jak czas znajdę :?:

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Ostatnio edytowany przez Spark^, Śro, 26.01.2005, 22:47, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 26.01.2005, 12:00
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Tak więc teraz moja kolej 8)

Dj Boowzy - cierpliwy chłopak :lol: ;) z nieukrywanym talentem do galerii. Szczegolnych cech wymienic nie potrafie, bo mało gadamy :)

Guerrillero - znam Cie tylko z 4um, ale odbieram Cie jako konkretnego faceta, bezkompromisowego :)

Debosy - znamy sie najpierw z aG, troche z GG no i stad :) ah...a wszystko zaczelo sie od tematu z Prototypami na aG ;) Czasem pogadamy troche na gg :) Rowny koleĹ› :D

Seth - znam go z gg tylko z kilku zdaniowych przeblyskow ;) wbrew pozorom, na poczatku myslalem po 4um ze jest powazny ... ale to tylko pierwsze zludzenie ;)

Wilu - no cóż...nasz forumowy dres........ :twisted: :twisted: :twisted:
[JOKE] !!!!!!! ;) hehe pamietam, jak sie na to wkurzal kiedys ;) No coz, mafia rodzinna, wiec zlego nic napisac nie moge :) Znam go głównie z forum, nie mam zadnych zastrzezen ;)

Spark^ - "spoko" ;) hehem to takie nawiazanie do jego postow ;) Znamy sie malo, gadamy baaaardzo sporadycznie ;) , no coz tu mowic...swoj :D

el_payaco - czasem pobrechtamy sie razem na 4um, czasem pogadamy (bardzo czasem ;) ) na gg, zazwyczaj na tematy imprezowe (% ;) ).

Tomasz - znamy sie jedynie z forum.... wielki forumowy tata ;) na ktorego zawsze mozna liczyc....wujek dobra rada ;) Admin, ktory kocha swoje dzieci ;)

DeusZ - również mało moge o nim powiedzieć, wiem jedno - na nim mozna polegac!

eF - o nim to mu powiem dzis przy kolacji... :mrgreen: ;) Czlowiek ktory ubarwia to forum niezmiernie, wprowadza mnie w stan "jazdy" ;) Musi byc wspanialym czlowiekiem, bo lubi Renault :twisted: ;) śmutno mi bylo, jak go nie bylo :D hehe

Reanimator - jego znam najwiecej, w miare regularnie gadamy, chocimy na polowania :twisted: , wiem, ze moge na nim polegać.... Wojak, czesto agresywny... :> jak ma zły dzień, to zawsze pozniej staram sie lagocic, to co on napisze ;)

HARNAĹš - hehe...forumowy smyk :D nie wiem czemu, ale pasuje mi to okreslenie :)

Markus - czlowiek, dla ktorego uwielbiam tworzyc galerie KadettĂłw Tjuning Stajl :twisted: Czlonek rodzinnej mafii...respekt ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 26.01.2005, 17:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 941
Miejscowość: Wawa
Post 
jedyna osoba o ktorej moge cos napisac to ja :lol:
a wiec tak:
jestem zaslepiony miloscia do porsche

co do innych, hmmm..., w biblii napisane jest:
"...nie sądźcie byście nie byli sądzeni..." :lol:

:wink:

_________________
Image


Śro, 26.01.2005, 18:54
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
    Seth - nie wiele moge o Nim powiedzieć ;) Kojarzy mi się z aG i z długimi włosami. Oboje kochamy fordy. Spoko koleś, lubię Go ;)

    Guerrillero - trochę gadaliśmy, ale nie wiele ;) Tak jak lord, kocha Ople. Fanatyk :twisted: <spoko>

    Dj Boowzy - majÄ… parÄ™ wspĂłlnych cech z Harnasiem ;) Ostatnio gadamy co raz rzadziej, sam nie wiem czemu ;) Szacuneczek za galerie !!!

    Spark^ - też nie mogę zbyt wiele powiedzieć, za krótko przegadaliśmy ;) Mieszka przy granicy, nie wiem co więcej powiedzieć :D Bardzo fajny koleś, też jest z nimi od samego początku... respect! ;)

    el_payaco - gadaliśmy ze sobą raz, czy dwa razy? ;) Ogromny pozytyw, też przyszedł chyba z aG ;) <spoko>

    porschecars.website.pl - człowiek, którego w dniu rejestracji chciałem od razu usunąć (za nick'a) :lol: :lol: :lol: Pomyślałem: "ktoś o takim nicku może być tylko spamerem!" ;) Pomyliłem się, i bardzo dobrze! :D Bardzo fajny koleś, ale znam go tylko z forum. Jest git ;)

    Viper i DeusZ się tu nie wypowiedzieli, ale ponieważ czuję taką potrzebę, więc... ;)

    Viper - kolejny, którego określę mianem "do rany przyłóż". Niesamowicie kulturalny człowiek. Wie co to zasady, zna wszystkie najważniejsze wartości. Jest na forum od początku, dalsza znajomość zaczęła się od dwóch tapetek Dodge'a Vipera ;) Trwa ona do dziś i będzie się na 100% rozwijać. Człowiek przed którym naprawdę potrafię się otworzyć niemalże do granic możliwości. Człowiek dusza. Mega respect. Przyjaciel.

    DeusZ - osoba, której imienia nie mogę zdrobnić, nawet gdy sytuacja tego wymaga ;) Niepowtarzalny człowiek. Twarde zasady, nie sposób Go nie cenić! Pomógł mi w niejednej ciężskiej życiowej załamce. Gadam z Nim na gg rzadziej niż bym tego chciał (choć nie jest źle), ale oboje nie mamy zbyt wiele czasu, i nie można częściej ;) Poznałem Go i wiem jedno - jest to Ktoś, z kim mógłbym konie kraść... Wiem że nigdy mnie nie zostawi na lodzie. Przyjaciel.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Śro, 26.01.2005, 20:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
el_payaco: fan Wisły, a ja tez, jako fan Jagi i Sokoła, pogadałem z nim mało, ale na forum kojarzy mi sie jako człowiek od gnicia, do spółki z Ice`em ;)
lordofmafia: gadałem z nim duzo czasu i kojarzy mi sie jako dobry człowiek, z którym mozna pognić, ale i mozna o problmach pogadać, kiedyś musimy sie przy małym bro spotkać :twisted:
Viper: kierowca testowy z OPC ;) stare dobre czasy, na GG chyba tylko raz z nim gadałem, kojarzy mi się z białym Punto i długimi postami ;)
DeusZ: tylko raz z nim gadałem i to w sprawie nie zwiazanej z niczym ważnym, kojarzy mi sie jako rówieśnik i mod ;)
markus: raz tylko z nim gadałem jak w robocie był, hyeh z forum mi sie kojarzy jako fan Volvo o antyfan Opla :P ;)
porsche: wielki fan porsche, kiedyś pokazywał nam fotki z salon Porsche, niestety nie mam zdania szerszego o Tobie, mozesz na gg sie odezwać kiedys ;)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Śro, 26.01.2005, 22:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Cho****nie mi trudno spłodzić coś takiego bo ostatnio myslę tylko o jednym (Reanimator i Seth widzą o czym :) ), ale postaram się.
Reanimator - Człowiek, który chyba najwięcej o mnie wie na tym forum. Zna wszystkie moje sekrety i problemy. Wyciagnął mnie ze sporej załamki i za to mu będę wdzięczny do końca życia. Wspiera zawsze jak tego potrzebuję, prawdziwy przyjaciel. Dobrze się rozumiemy bo mamy takie same problemy. Hehe nasze gadki do późnych godzin nocnych mozna uznać za chore, ale świetnie się przy tym bawimy. Gadamy o wszystkim, żadnego tabu :).
Seth - Druga pod względem wiedzy o mnie osoba na forum. Właściwie to wie tyle samo co Rea, tyle że krócej gadamy. Gość z wielkim problemem (miałem podobny), gorąco mu kibicuję, aby skończyło się lepiej niż u mnie :). Mamy podobne zainteresowania muzyczne, kochamy stare samochody i chorujemy na Corvette C3 ;). Sporo gadamy na tematy techniczne motoryzacji i tuningu aut klasycznych. Szkoda tylko, że woli Forda ;).
Guerrillero - Fanatyk jak ja :D. Dozgonna miłość do Opla i nienawiść do VW sprawiła, że polubiłem go od pierwszego dnia jego obecności na forum :). Sporo gadamy na gg, głównie na temat marki. Jest też jedym człowiekiem na forum, który prawie spowodował u mnie palipitację serca ;). Ma problem, ale myslę, że wszystko się ułoży, tego życzę :). No i jak zwykle przesadził z moją wiedzą na temat Opla. Ja też się sporo od niego dowiedziałem :).
Wilu - Dzięki niemu odkryłem, że uwielbiam Nightwish i Within Temtation ;). Tak właściwie to niewiele o nim wiem. Gadaliśmy głównie o niczym (muza, alkohol, kobiety,...). Rzeczywiście ostatnio mniej gadamy, ale to raczej moja wina, nie mam czasu :(. Nadrobi się :).
Tomasz - Najlepszy admin na jakiego trafiłem i już chyba na lepszego nie trafię. Ma dla mnie sporo cierpliwości, bez przerwy czymś mu zawracam głowę :). Kiedyś sporo gadalismy, teraz mniej... głównie coś od niego chcę :(. Ahhhh wiszę mu kasę za serwer... :lol: ;).
Spark - Właściwie to nie wiem co mam powiedzieć. Wyloozowany koleś myslący głównie o dupeczkach i alkoholu, a dopiero potem o motoryzacji ;). Kiedyś sporo gadalismy i właśnie o tym, teraz bez przerwy się ukrywa.
Dj Boowzy - Z nim to miałem zonka. Gdy przyszedłem na to forum myslałem, że jest starszy... sporo starszy :). Miałem też wrażenie, że nie za bardzo mnie lubi. Później pogadaliśmy na gg i wszystko się wyjaśniło. Fanatyk galerii, chyba on mnie uczył je robić... albo Tomasz... wybaczcie, nie pamiętam :oops:
Ice - Wyjątkowo inteligentna bestyja :). Ciekawe i zabawne posty oraz rozbrajające opisy w gg. Czasami aż mnie wszystko boli ze śmiechu. Chyba nic o nim nie wiem.
Viper - Jego posty mógłbym czytać godzinami. Text wychodzący spod jego palców jest tak pasjonujący jak najlepsza książka. Jest na temat, z humorem i przekąsem. Błagam, pisz dłuższe posty ;). Praktycznie nic o nim nie wiem, kiedyś parę razy pogadaliśmy na gg i tyle.
Rapsik - Nic o nim nie wiem, ale uratował mojego kompa przed porąbaniem go siekierą :lol: . Złom odmawiał jakiejkolwiek współpracy i dopiero po jego radach doszedłem z nim do ładu, thx raz jeszcze :).
eF - Chodząca prowokacja o odmiennej orientacji ;). Nic o nim nie wiem, nigdy nie gadaliśmy. Ale bez niego to forum straciłoby swój smaczek.
To chyba wszyscy, o których mogę co kolwiek powiedzieć. Jeżeli kogoś pominąłem to znaczy, że albo totalnie nic o nim nie wiem, albo zapomniałem. Jak sobie przypomnę to dopiszę. Pozdro for all!!!

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 26.01.2005, 23:37
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
    porschecars.website.pl napisał(a):
    co do tego nicka to patrzac z perspektywy czasu to glupi pomysl (nie przyniosl zadnych wymiernych korzysci)

    Jak chcesz, to Ci mogę zmienić ;) Tylko powiedz... :mrgreen:

    lordzofmafia - też szacuneczek za to, że jest z nami od początku. Fajny koleś, największy fanatyk jakiego znam. Jego miłość do jednej marki i nienawiść do drugiej jest wręcz chora, ale pozytywnie chora ;) Kojarzy mi się z kobietami i alkoholem, nie wiem czemu ;) Spoko koleś :D

_________________
Rover 75 V6 & other...


Czw, 27.01.2005, 7:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post 
I jak widać każdy dał temu forum cząstke siebie co uczyniło to forum jedynym i niepowtarzalnym.:wink:

Viper : Nie miałem jeszcze okazji go poznać , kojaży mi sie głównie z długimi i przemyślanymi postami , pisze naprawde dobrze (aż się dziwie że jeszcze facet nie pisze jakichś artykułów na aG).

Tablicoman : Dobry kolega , często gadamy na GG , ma bardzo orginalne zainteresowana , wczoraj dołączył do naszej grupy SKYPE , dzieki temu poznam go lepiej , i bede mógł powiedzieć o nim więcej.


Czw, 27.01.2005, 10:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018