Samochody koncepcyjne
Wyślij odpowiedź

Prototypy Skody

Sob, 19.02.2005, 21:45

Myślałem , że Tudor II będzie jedynym pokazanym dziś przezemnie prototypem ale natknełem się jeszcze na Skode Octavie SUV , która zacznie temat samochodów prototpowych Skody :) .

Image

(C) auto.cz

Tak na poczÄ…tek ;)

Sob, 19.02.2005, 21:50

No niestety kolejna poraĹĽka, nie podoba mi sie

Sob, 19.02.2005, 22:06

świetna :)

Aż miło patrzeć jak SEAT i Skoda rozwijają się pod skrzydłami VW :mrgreen:

Sob, 19.02.2005, 22:31

Szefo napisał(a):AĹĽ miĹ‚o patrzeć jak SEAT i Skoda rozwijajÄ… siÄ™ pod skrzydĹ‚ami VW

:shock: :shock: :shock: :? :? :?

Jak to miło że zaczęli produkować Tudora oraz Tango... zaraz, zaraz... czy Tudor aby nie miał się nazywać Passat Coupe i i tak nie trafiłdo produkcji przez głupotę i zachłanność szefów VW? A Tango ma się pojawić, tylko że ze znaczkiem VW?

Nie rozśmieszaj mnie. Pierwsza lepsza firma mogłaby udostępnić technikę i te dwie marki mogłyby produkować zdecydowanie ciekawsze i lepsze samochody niż teraz.

Sob, 19.02.2005, 22:34

Ładne zwarte autko tylko felgi za duże ma

Sob, 19.02.2005, 22:40

el_payaco napisał(a):
Szefo napisał(a):AĹĽ miĹ‚o patrzeć jak SEAT i Skoda rozwijajÄ… siÄ™ pod skrzydĹ‚ami VW

:shock: :shock: :shock: :? :? :?

Jak to miło że zaczęli produkować Tudora oraz Tango... zaraz, zaraz... czy Tudor aby nie miał się nazywać Passat Coupe i i tak nie trafiłdo produkcji przez głupotę i zachłanność szefów VW? A Tango ma się pojawić, tylko że ze znaczkiem VW?

Nie rozśmieszaj mnie. Pierwsza lepsza firma mogłaby udostępnić technikę i te dwie marki mogłyby produkować zdecydowanie ciekawsze i lepsze samochody niż teraz.


a to ciekawe, bo o Seacie Tango nic nie słychać od roku albo i dłużej.
masz jakieś informacje że Tango będzie nosiło znaczek VW ??

To ty mnie nie rozśmieszaj, co jest lepsze niby?? renałt (buhahaha), pełżot czy żałosny fiat razem z niedorobioną córką ar :twisted: :twisted: :twisted:

Sob, 19.02.2005, 22:49

Szefo napisał(a):z niedorobionÄ… cĂłrkÄ… ar

Chyba jednak dorobionÄ… skoro Da Silva czy jak mu tam wzoruje na nich nowe Seaty...




Szefo napisał(a):a to ciekawe, bo o Seacie Tango nic nie sĹ‚ychać od roku albo i dĹ‚uĹĽej.
masz jakieś informacje że Tango będzie nosiło znaczek VW ??


Image Image

Nie wydaje Ci się, że to jedno i to samo auto, tylko że ma być produkowane przez VW a nie Saeta?

Sob, 19.02.2005, 22:51

Nie ma to jak być zapatrzozny w jedną markę :? Seaty są super a reszta to szmelc :? Ja tez mam słabość do Audi ale dopuszczam do głosu inne marki.

Sob, 19.02.2005, 22:55

mistrzu wybacz, Tango i VW sÄ… wprost identyczne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sob, 19.02.2005, 22:57

johny napisał(a):Nie ma to jak być zapatrzozny w jednÄ… markÄ™ :? Seaty sÄ… super a reszta to szmelc :? Ja tez mam sĹ‚abość do Audi ale dopuszczam do gĹ‚osu inne marki.



widzisz to tak jak ja, ja mam słabość do SEATA ale dopuszczam jeszcze Skody, VW, Audi, o dziwo hultajki i jeszcze kilka się znajdzie.

Sob, 19.02.2005, 22:59

no to gratuluje poraz pierwszy się do tego przyznałeś

P.S nie pisz 2 postĂłw pod rzÄ…d

Sob, 19.02.2005, 23:00

Szefo napisał(a):mistrzu wybacz, Tango i VW sÄ… wprost identyczne

Więc wierzysz, ze Golf i Octavia czy Altea i Golf+ to nie to samo, bo inaczej wyglądają? Może mi powiesz, że Alhambra i Sharan to też różne samochody?

Sob, 19.02.2005, 23:01

Jak wejdzie do produkcji, to wtedy pogadamy, bo wg. mnie to na te chwile nie ma na to zadnych szans.

Sob, 19.02.2005, 23:02

Ice napisał(a):Jak wejdzie do produkcji, to wtedy pogadamy, bo wg. mnie to na te chwile nie ma na to zadnych szans.

I następny prototyp zmarnowany przez VW... Skoro my nie możemy go produkować, to oni też nie mogą.

Sob, 19.02.2005, 23:06

el_payaco napisał(a):
Ice napisał(a):Jak wejdzie do produkcji, to wtedy pogadamy, bo wg. mnie to na te chwile nie ma na to zadnych szans.

I następny prototyp zmarnowany przez VW... Skoro my nie możemy go produkować, to oni też nie mogą.



jak widać przecudna Altea weszła do produkcji seryjnej, VW nie zabranił, zobaczymy co będzie dalej.

a nie zauważyłeś że inne firmy także wystawiają prototypy a potem słuch po nich ginie?

widocznie marketingowcy seata uznali, że produkcja Tanga będzie za droga, nie znajdą się kupcy itp itd.


co do techniki: jasne ĹĽe sÄ… to takie same samochody. takie sÄ… prawa globalizacji :?:
ale przejedĹş siÄ™ najpierw takÄ… AlteÄ… a potem niby identycznym Touranem i potem pisz...

Sob, 19.02.2005, 23:08

Szefo napisał(a):AlteÄ… a potem niby identycznym Touranem

A czy ja coś napisałem o Touranie?

Sob, 19.02.2005, 23:11

el_payaco napisał(a):
Szefo napisał(a):AlteÄ… a potem niby identycznym Touranem

A czy ja coś napisałem o Touranie?



dałem ci przykład że ta sama technika owocuje niemal zupełnie innymi samochodami pod względem użytkowym i "jezdnym" , czy ciężko na to wpaść?

ps: masz wujka w Seacie albo w VW że wiesz czego produkować zabrania VW a czego nie?

Sob, 19.02.2005, 23:12

Szefo napisał(a):masz wujka w Seacie albo w VW ĹĽe wiesz czego produkować zabrania VW a czego nie?

A ty masz w zarządzie koncernu VW żeby wiedzieć?


Szefo napisał(a):
el_payaco napisał(a):
Szefo napisał(a):AlteÄ… a potem niby identycznym Touranem

A czy ja coś napisałem o Touranie?

dałem ci przykład że ta sama technika owocuje niemal zupełnie innymi samochodami pod względem użytkowym i "jezdnym" , czy ciężko na to wpaść?

Teraz wogĂłle nie rozumiem :?
A czy ja gdziekolwiek napisałem że nie?
Nie wydaje Ci się, że 2 roadstery jak na jeden europejski koncern to byłoby za dużo?

Sob, 19.02.2005, 23:15

el_payaco napisał(a):
Szefo napisał(a):masz wujka w Seacie albo w VW ĹĽe wiesz czego produkować zabrania VW a czego nie?

A ty masz w zarządzie koncernu VW żeby wiedzieć?




ty stwierdziłeś że VW zabronił to nie produkują, nie ja.

Sob, 19.02.2005, 23:18

el_payaco napisał(a):
Szefo napisał(a):

Szefo napisał(a):
el_payaco napisał(a):
Szefo napisał(a):AlteÄ… a potem niby identycznym Touranem

A czy ja coś napisałem o Touranie?

dałem ci przykład że ta sama technika owocuje niemal zupełnie innymi samochodami pod względem użytkowym i "jezdnym" , czy ciężko na to wpaść?

Teraz wogĂłle nie rozumiem :?
A czy ja gdziekolwiek napisałem że nie?
Nie wydaje Ci się, że 2 roadstery jak na jeden europejski koncern to byłoby za dużo?


nie wiem czy za dużo czy nie za dużo. równie dobrze można powiedzieć: czy nie uwarzasz że 4 kompakty na 1 koncern to nie za duużo.
Wyślij odpowiedź